Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku od godz. 8.00-16.00.

Studia podyplomowe Pedagogika – Żnin.
Przygotowanie pedagogiczne

Dla kogo?

Studia adresowane są dla osób z wyższym wykształceniem, chcących nabyć uprawnienia do nauczania w placówkach oświatowych.

Jaki cel studiów?

Nabycie uprawnień pedagogicznych dających możliwości pracy we wszystkich placówkach oświatowych.

Czego uczymy?

Słuchacze nabywają kompetencji w zakresie pedagogicznym, psychologicznym i  dydaktycznym.

Jaka organizacja studiów?
  • Czas trwania: trzy semestry
  • Czesne za studia: 2995  zł / płatne w całości lub w ratach/
  • Forma zajęć: weekendowa, hybrydowa, online
Co otrzymuje absolwent?

 Świadectwo ukończenia Podyplomowych Studiów Kwalifikacyjnych Przygotowania Pedagogicznego uprawniające do pracy na stanowisku nauczyciela.

Umiejętności i kwalifikacje niezbędne do pracy na stanowisku nauczyciela we wszystkich placówkach oświatowych.

Jakie złożyć dokumenty?
  • 1. Formularz rekrutacyjny
  • 2. Kserokopia dyplomu ukończenia studiów wyższych

Studia podyplomowe pedagogika Żnin

Pragniesz podjąć studia podyplomowe w Żninie? Poznaj profesjonalną i cenioną w całym kraju szkołę podyplomową dla pracowników oświaty – SDMO! To miejsce dla osób ambitnych, pełnych energii i chcących pchnąć swoją karierę do przodu. Żnin to niespełna 15 tysięczne miasto, jednak wraz z okolicznymi miejscowościami stanowi ważne centrum edukacyjne regionu. Podniesienie swoich kwalifikacji właśnie w tym mieście to doskonała inwestycja w siebie i swoją przyszłość!

Studia podyplomowe pedagogiczne w SDMO

Tradycja w szkolnictwie akademickim SDMO sięga już kilkunastu lat, jesteśmy jedną z najstarszych tego typu placówek w Polsce. W połączeniu z nowoczesnym, bardzo efektywnym modelem kształcenia i szkolenia specjalistów, daje to idealne warunki do nauki i rozwoju zawodowego. Innowacyjne techniki kształcenia pozwalają na dynamiczny rozwój i dokształcenie w relatywnie krótkim czasie. Warto więc podjąć studia podyplomowe w Żninie i otworzyć sobie drzwi do kariery, jak zrobiło to wielu absolwentów SDMO. Dziś są oni dyrektorami, kuratorami oraz pracownikami administracji rządowej w całej Polsce!

Studia podyplomowe w Żninie to kompletna oferta kursów oraz programów doszkalających dla kadry oświatowej w regionie. Plan nauczania jest elastyczny, przystosowany do osób aktywnych zawodowo. Można zatem realizować program w semestrze oraz w trakcie przerw wakacyjnych. Za realizację wykładów odpowiada wykwalifikowana i ceniona w skali kraju kadra specjalistów. To wykładowcy akademiccy, którzy dzielą się nie tylko wiedzą i know how, ale także pasją i zamiłowaniem do zawodu. Z nimi studia podyplomowe w Żninie to po prostu przyjemność!

SDMO jest szkołą podyplomową, która z sukcesami realizuje swoje programy edukacyjne w wielu miejscach centralnej Polski. Studia podyplomowe w Żninie to kolejny ważny przystanek na akademickiej mapie naszej placówki. Studenci mogą liczyć na kompleksowe, efektywne programy doszkalające, pełne zarówno zajęć wykładowych, jak i aktywności poza uczelnią, np. wizyt w placówkach kultury, uczestnictwo w imprezach i wydarzeniach, wymiany wiedzy oraz integracje studenckie. Zapraszamy!

x

Polub SDMO na Facebooku

i zdobywaj najświeższe informacje z Naszego fanpage.