Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku od godz. 8.00-16.00.

Studia podyplomowe Pedagogika – Września.
Przygotowanie pedagogiczne Online

Forma studiów: Online (weekendowo)

Koszt studiów: 3450zł


Dla kogo?

Studia adresowane są dla osób z wyższym wykształceniem, chcących nabyć uprawnienia do nauczania w placówkach oświatowych.

Jaki cel studiów?

Nabycie uprawnień pedagogicznych dających możliwości pracy we wszystkich placówkach oświatowych.

Czego uczymy?

Słuchacze nabywają kompetencji w zakresie pedagogicznym, psychologicznym i  dydaktycznym.

Jaka organizacja studiów?
  • Czas trwania: trzy semestry
  • Czesne za studia: 3450  zł / płatne w całości lub w ratach/
  • Forma zajęć: online
Co otrzymuje absolwent?

 Świadectwo ukończenia Podyplomowych Studiów Kwalifikacyjnych Przygotowania Pedagogicznego uprawniające do pracy na stanowisku nauczyciela.

Umiejętności i kwalifikacje niezbędne do pracy na stanowisku nauczyciela we wszystkich placówkach oświatowych.

Jakie złożyć dokumenty?
  • 1. Formularz rekrutacyjny
  • 2. Kserokopia dyplomu ukończenia studiów wyższych

Studia podyplomowe pedagogika Września

Chcesz skorzystać z możliwości, jaką dają studia podyplomowe we Wrześni? Dowiedz się więcej o programie nauczania najstarszej szkoły podyplomowej w Polsce – SDMO! Drzwi uczelni stoją przed wami otworem – to tutaj, w szybko rozwijającym się mieście, warto podnosić swoje kwalifikacje i stawiać na efektywny rozwój w branży pedagogicznej. Września jest świetnie zlokalizowanym miastem, które w sposób nowoczesny łączy w sobie ducha kultury oraz siłę nowoczesności i przemysłu. Studia podyplomowe we Wrześni mogą stać się milowym krokiem w Twojej karierze!

Studia podyplomowe pedagogiczne w SDMO

Szkoła podyplomowa SDMO to placówka edukacyjna z tradycjami. Dzięki specjalistom z wielu dziedzin, wciąż podnosimy poziom nauczania oraz dokształcamy naszych studentów w sposób efektywny. Program nauczania oparty został o wysokie standardy, nowoczesne trendy i modele nauczania. Studia podyplomowe we Wrześni to wielka szansa na kolejny krok w zawodzie. Potwierdzają to absolwenci SDMO, którzy w całej Polsce z sukcesami realizują kolejne cele w swojej karierze, zajmując stanowiska dyrektorów oświatowych, kuratorów, a nawet pracowników rządowych.

Studia podyplomowe we Wrześni to cenne doświadczenie, dbamy o to, by było ono zbierane w sposób elastyczny i wygodny dla naszych studentów. Dlatego też program nauczania może być realizowany zaróno w trakcie wakacji, jak i w trakcie semestru. Szkoła podyplomowa SDMO to przede wszystkim ludzie. Nasza kadra wykładowców to specjaliści uznani w Polsce, mogący pochwalić się nie tylko tytułami naukowymi, ale przede wszystkim nowoczesnym podejściem do nauczania i przekazywaniem wiedzy z pasją.

Nauka to nie tylko sucha teoria, w SDMO wiemy o tym najlepiej. Dlatego też program kursów oraz plan wykładów wzbogacony został o zajęcia praktyczne w terenie. To między innymi wyjścia do placówek kulturowych, aktywności i uczestnictwo w przedsięwzięciach, spotkania oraz wymiany integracyjne i wiele innych!

x

Polub SDMO na Facebooku

i zdobywaj najświeższe informacje z Naszego fanpage.