Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku od godz. 8.00-16.00.

Studia podyplomowe Pedagogika – Wągrowiec.
Przygotowanie pedagogiczne

Dla kogo?

Studia adresowane są dla osób z wyższym wykształceniem, chcących nabyć uprawnienia do nauczania w placówkach oświatowych.

Jaki cel studiów?

Nabycie uprawnień pedagogicznych dających możliwości pracy we wszystkich placówkach oświatowych.

Czego uczymy?

Słuchacze nabywają kompetencji w zakresie pedagogicznym, psychologicznym i  dydaktycznym.

Jaka organizacja studiów?
  • Czas trwania: trzy semestry
  • Czesne za studia: 2995  zł / płatne w całości lub w ratach/
  • Forma zajęć: weekendowa, hybrydowa, online
Co otrzymuje absolwent?

 Świadectwo ukończenia Podyplomowych Studiów Kwalifikacyjnych Przygotowania Pedagogicznego uprawniające do pracy na stanowisku nauczyciela.

Umiejętności i kwalifikacje niezbędne do pracy na stanowisku nauczyciela we wszystkich placówkach oświatowych.

Jakie złożyć dokumenty?
  • 1. Formularz rekrutacyjny
  • 2. Kserokopia dyplomu ukończenia studiów wyższych

Studia podyplomowe pedagogika Wągrowiec

Czujesz, że to czas na krok do przodu? Postaw na studia podyplomowe w Wągrowcu z SDMO! To nowoczesna i uznana w kraju placówka edukacyjna, która stała się trampoliną do sukcesu setek studentów w regionie centralnej Polski. Również tutaj, w Wągrowcu, czeka na Ciebie pełna oferta kursów i programów doszkalających, dzięki której zrobisz ważny krok w karierze. W lokalnym centrum edukacji – Wągrowcu – kadra pedagogiczna i oświatowa może wreszcie poszerzyć horyzonty i podnieść swoje kwalifikacje!

Studia podyplomowe pedagogiczne w SDMO

Stawiając na SDMO wybierasz szkołę podyplomową z tradycjami oraz ambicjami. Tutaj od lat realizowane są coraz to nowsze modele kształcenia kadr oświaty. Studenci SDMO mogą liczyć na ciekawe, aktualne i przydatne zajęcia, w ramach których specjaliści z wielu dziedzin pomogą im właściwie się rozwinąć oraz zidentyfikować kolejne cele zawodowe. Przekonali się o tym absolwenci, którzy skończyli studia podyplomowe w Wągrowcu, a dziś z powodzeniem zasiadają na ważnych stanowiskach w polskiej oświacie.

Studia podyplomowe w Wągrowcu pomogły rozwinąć skrzydła dziesiątkom specjalistów i były brakującym elementem w ich dotychczasowej karierze. Innowacyjny program edukacji SDMO został doceniony również przez to, że jest elastyczny dla studenta. Zajęcia realizowane są zarówno w trybie semestralnym, jak i w trybie wakacyjnym. Odpowiadają za to doświadczeni wykładowcy akademiccy. Studia podyplomowe w Wągrowcu skierowane są do osób, które szukają wyzwań oraz chcą efektywnie zwiększyć swoje kwalifikacje zawodowe. Kadra SDMO – ludzie z pasją i zaangażowaniem – czekają właśnie na Ciebie!

Program nauczania w SDMO to mieszanka odpowiedniej dawki wiedzy teoretycznej oraz zajęć i aktywności poza uczelnią. To nowoczesne podejście do kształcenia, które pozwala studentom spełniać się oraz odkrywać siebie. Dlatego też w trakcie semestru, studia podyplomowe w SDMO przewidują wspólne wyjścia na rozmaite wydarzenia i imprezy. Zgłoś się do naszego sekretariatu po szczegółowe informację i zacznij edukację razem z nami!

x

Polub SDMO na Facebooku

i zdobywaj najświeższe informacje z Naszego fanpage.