DO 20.08.2022 SEKRETARIAT CZYNNY od poniedziałku do piątku 8.00-15.00.

Studia podyplomowe Pedagogika – Poznań.
Przygotowanie pedagogiczne

Forma zajęć: Online

Koszt studiów: 3450zł

 

Dla kogo?

Studia adresowane są dla osób z wyższym wykształceniem, chcących nabyć uprawnienia do nauczania w placówkach oświatowych.

Jaki cel studiów?

Nabycie uprawnień pedagogicznych dających możliwości pracy we wszystkich placówkach oświatowych.

Czego uczymy?

Słuchacze nabywają kompetencji w zakresie pedagogicznym, psychologicznym i  dydaktycznym.

Jaka organizacja studiów?
  • Czas trwania: trzy semestry
  • Czesne za studia: 3450  zł / płatne w całości lub w ratach/
  • Forma zajęć: online
Co otrzymuje absolwent?

 Świadectwo ukończenia Podyplomowych Studiów Kwalifikacyjnych Przygotowania Pedagogicznego uprawniające do pracy na stanowisku nauczyciela.

Umiejętności i kwalifikacje niezbędne do pracy na stanowisku nauczyciela we wszystkich placówkach oświatowych.

Jakie złożyć dokumenty?
  • 1. Formularz rekrutacyjny
  • 2. Kserokopia dyplomu ukończenia studiów wyższych

Studia podyplomowe pedagogika Poznań

Szukasz miejsca na podniesienie swoich kwalifikacji? Studia podyplomowe w Poznaniu z SDMO to doskonały pomysł! W samym sercu Wielkopolski czeka na Ciebie ceniony w całej Polsce program nauczania, który skierowany jest do kadry pedagogicznej oraz menadżerów oświaty. W stolicy regionu, miejscu z bogatymi tradycjami akademickimi, możesz postawić kolejny ważny krok w swojej karierze i jak setki absolwentów SDMO zasilić najwyższe stanowiska w branży!

Studia podyplomowe pedagogiczne w SDMO

Szkoła podyplomowa dla nauczycieli SDMO jest ceniona za efektywne dokształcanie kadry – tutaj łączy się wieloletnie tradycje z nowoczesnymi technikami w edukacji. Zachodnie modele nauczania pozwalają studentom SDMO uzupełnić zdobytą dotychczas wiedzę teoretyczną. Absolwenci studiów podyplomowych w Poznaniu kierują swoje kroki na wyższe szczeble oświatowe, zasiadając w fotelach dyrektorów, kuratorów, posłów i senatorów.

W SDMO czeka na Ciebie kompleksowy program nauczania, który realizowany jest przy współpracy z cenionymi w kraju wykładowcami. Plan zajęć można realizować zarówno w trakcie roku szkolnego, jak i podczas wakacji. Elastyczny program pozwala studentom SDMO dostosować układ zajęć do własnych preferencji. Studia podyplomowe w Poznaniu nie byłyby tak popularne i efektywne, gdyby nie doświadczona, pełna pasji i zaangażowania kadra nauczycielska. To dzięki nim wszystkie realizowane w ramach studiów podyplomowych zajęcia obfitują w wartościowe informacje i są prawdziwą przyjemnością!

Dlaczego akurat Poznań? Studia podyplomowe w SDMO realizowane są w oparciu o wysokie standardy i czerpią ze sprawdzony globalnie technik przekazywania wiedzy. Dlatego oprócz zajęć w salach wykładowych, studenci studiów podyplomowych mają w programie wiele dodatkowych aktywności, jak wyjścia terenowe, zajęcia praktyczne poza uczelnią, wymiany doświadczeń zawodowych, integracje i wiele innych!

x

Polub SDMO na Facebooku

i zdobywaj najświeższe informacje z Naszego fanpage.