Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku od godz. 8.00-16.00.

Studia podyplomowe Pedagogika – Mogilno.
Przygotowanie pedagogiczne

Dla kogo?

Studia adresowane są dla osób z wyższym wykształceniem, chcących nabyć uprawnienia do nauczania w placówkach oświatowych.

Jaki cel studiów?

Nabycie uprawnień pedagogicznych dających możliwości pracy we wszystkich placówkach oświatowych.

Czego uczymy?

Słuchacze nabywają kompetencji w zakresie pedagogicznym, psychologicznym i  dydaktycznym.

Jaka organizacja studiów?
  • Czas trwania: trzy semestry
  • Czesne za studia: 2995  zł / płatne w całości lub w ratach/
  • Forma zajęć: weekendowa, hybrydowa, online
Co otrzymuje absolwent?

 Świadectwo ukończenia Podyplomowych Studiów Kwalifikacyjnych Przygotowania Pedagogicznego uprawniające do pracy na stanowisku nauczyciela.

Umiejętności i kwalifikacje niezbędne do pracy na stanowisku nauczyciela we wszystkich placówkach oświatowych.

Jakie złożyć dokumenty?
  • 1. Formularz rekrutacyjny
  • 2. Kserokopia dyplomu ukończenia studiów wyższych

Studia podyplomowe pedagogika Mogilno

Masz w planach studia podyplomowe w Mogilnie i szukasz renomowanej szkoły? SDMO to miejsce dla Ciebie! To ceniona w całej Polsce placówka edukacyjna z wieloletnimi tradycjami kształcenia kadr pedagogicznych i oświatowych. By podnosić kwalifikacje zawodowe w regionie, SDMO przygotowała specjalną ofertę na studia podyplomowe w Mogilnie. W bogatym w historie i tradycje regionie, Mogilno stanowi centrum kulturowe i edukacyjne – kursy i programy doszkalające są tutaj naturalnym wyborem!

Studia podyplomowe pedagogiczne w SDMO

Szkoła podyplomowa SDMO została zbudowana na tradycjach akademickich, gromadzonych przez lata w różnych punktach na mapie Polski. W kolejnych latach funkcjonowania placówki, powstawały kolejne kierunki studiów podyplomowych, kursów oraz szkoleń, mających na celu podnoszenie kwalifikacji studentów w zakresie nauk pedagogicznych oraz zarządzania oświatą. Dziś studia pedagogiczne w Mogilnie to w pełni nowoczesny program nauczania, oparty o światowe standardy uczelni podyplomowych, gdzie umiejętnie łączy się tradycję z innowacją. Studia podyplomowe w SDMO to wielka szansa na krok w karierze zawodowej – wiedzą o tym nasi absolwenci, którzy z każdym rokiem liczniej wypełniają fotele dyrektorów, kuratorów oświaty, a także ławy sejmowe i senackie.

Do kogo skierowana jest oferta SDMO? Studia podyplomowe w Mogilnie to szansa na znaczne podwyższenie swoich kwalifikacji. Dzięki elastycznemu programowi studiów, możliwe jest realizowanie planu nauczania zarówno w semestrze, jak i w okresie wakacji. Z bogatej listy kierunków skorzystać może każdy, kto pragnie zwiększyć swoje szanse na sukces w branży. Zadba o to grupa wykładowców, którzy posiadają ogólnopolską renomę. Zespół naukowy SDMO to mieszanka młodości i doświadczenia, kadra z pasją oraz zamiłowaniem do swojej pracy – dzięki nim, nauka to na równi obowiązek i przyjemność.

Studia podyplomowe w SDMO są zaplanowane w oparciu o światowe standardy nauczania. Stawiamy na efektywność oraz bogaty zakres zajęć – studenci studiów podyplomowych biorą więc udział w typowych w warunkach akademickich zajęciach wykładowych, jak również w ciekawych zajęciach poza uczelnią, na które składają się wyjścia terenowe, aktywności, integracje i wiele innych! Sprawdź szczegóły lub skontaktuj się z naszym sekretariatem!

x

Polub SDMO na Facebooku

i zdobywaj najświeższe informacje z Naszego fanpage.