Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku od godz. 8.00-16.00.

Studia podyplomowe Pedagogika – Leszno.
Przygotowanie pedagogiczne

Dla kogo?

Studia adresowane są dla osób z wyższym wykształceniem, chcących nabyć uprawnienia do nauczania w placówkach oświatowych.

Jaki cel studiów?

Nabycie uprawnień pedagogicznych dających możliwości pracy we wszystkich placówkach oświatowych.

Czego uczymy?

Słuchacze nabywają kompetencji w zakresie pedagogicznym, psychologicznym i  dydaktycznym.

Jaka organizacja studiów?
  • Czas trwania: trzy semestry
  • Czesne za studia: 2995  zł / płatne w całości lub w ratach/
  • Forma zajęć: weekendowa, hybrydowa, online
Co otrzymuje absolwent?

 Świadectwo ukończenia Podyplomowych Studiów Kwalifikacyjnych Przygotowania Pedagogicznego uprawniające do pracy na stanowisku nauczyciela.

Umiejętności i kwalifikacje niezbędne do pracy na stanowisku nauczyciela we wszystkich placówkach oświatowych.

Jakie złożyć dokumenty?
  • 1. Formularz rekrutacyjny
  • 2. Kserokopia dyplomu ukończenia studiów wyższych

Studia podyplomowe pedagogika Leszno

Chcesz podjąć studia podyplomowe w Lesznie i poszukujesz najlepszej szkoły podyplomowej w regionie? Poznaj SDMO – nowoczesną placówkę edukacyjną, która kieruje swoją ofertę do kadry pedagogicznej i oświatowej. Właśnie tutaj, w nowoczesnym i pełnym ludzi z ambicjami mieście, warto doszkalać się i rozwijać swoje kompetencje. Leszno to edukacyjne centrum regionu, a zatem i miejsce z wielkim potencjałem. Razem z SDMO możesz postawić tu kolejny krok w swojej karierze!

Studia podyplomowe pedagogiczne w SDMO

W SDMO łączymy tradycyjne wartości akademickie z nowoczesnym podejściem do edukacji. Dzięki aktualnej bazie wiedzy oraz innowacyjnym technikom kształcenia, nasi absolwenci szybko i efektywnie osiągają kolejne cele w swoich zawodach. Program nauczania oparty został o skrupulatnie dobrany materiał kursów, szkoleń, wykładów i aktywności. Studia podyplomowe w Lesznie pozwalają studentom odkryć drzemiący w nich potencja, zidentyfikować nowe, nieznane dotąd cele zawodowe, a także sprawdzić się w nowej roli. Absolwenci SDMO są cenionymi w całym kraju specjalistami.

Studia podyplomowe w Lesznie otwierają drzwi do nowych wyzwań zawodowych w regionie. Plan zajęć można realizować w sposób elastyczny, preferowany przez studenta – zarówno w semestrze, jak i w wakacje. Za realizację programu odpowiada zespół wykładowców akademickich, którzy oprócz tytułów naukowych i uznania w środowisku oświatowym, posiadają w sobie pasję i zaangażowanie. W SDMO stawiamy nie tylko na odpowiednie przygotowanie merytoryczne studentów, ale również na podzielenie się know how i nowoczesnym podejściem do zawodu.

W SDMO stale pracujemy nad tym, by program zajęć był ciekawy, nieszablonowy i angażujący. Dlatego też studia podyplomowe w Lesznie zostały podzielone na część zajęć teoretycznych, które realizowane są w sposób tradycyjny – w sali wykładowe, jak również na zajęcia w terenie. Są to rozmaite aktywności, takie jak uczestnictwo w wydarzeniach i imprezach branżowych, wizyty w centrach kultury i edukacji, integracje i wiele innych.

x

Polub SDMO na Facebooku

i zdobywaj najświeższe informacje z Naszego fanpage.