Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku od godz. 8.00-16.00.

Studia podyplomowe Pedagogika – Konin.
Przygotowanie pedagogiczne

Dla kogo?

Studia adresowane są dla osób z wyższym wykształceniem, chcących nabyć uprawnienia do nauczania w placówkach oświatowych.

Jaki cel studiów?

Nabycie uprawnień pedagogicznych dających możliwości pracy we wszystkich placówkach oświatowych.

Czego uczymy?

Słuchacze nabywają kompetencji w zakresie pedagogicznym, psychologicznym i  dydaktycznym.

Jaka organizacja studiów?
  • Czas trwania: trzy semestry
  • Czesne za studia: 2995  zł / płatne w całości lub w ratach/
  • Forma zajęć: weekendowa, hybrydowa, online
Co otrzymuje absolwent?

 Świadectwo ukończenia Podyplomowych Studiów Kwalifikacyjnych Przygotowania Pedagogicznego uprawniające do pracy na stanowisku nauczyciela.

Umiejętności i kwalifikacje niezbędne do pracy na stanowisku nauczyciela we wszystkich placówkach oświatowych.

Jakie złożyć dokumenty?
  • 1. Formularz rekrutacyjny
  • 2. Kserokopia dyplomu ukończenia studiów wyższych

Studia podyplomowe pedagogika Konin

Szukasz miejsca, w którym rozwiniesz swoje kwalifikacje? Postaw na studia podyplomowe w Koninie. Placówka SDMO oferuje wyjątkowy pakiet kursów i programów edukacyjnych dla kadry pedagogicznej. Konin to idealne miejsce na podnoszenie swoich umiejętności i zbieranie cennych szlifów zawodowych – miasto, które cechuje wyjątkowa ambicja, ukierunkowanie na rozwój i innowacje, doskonale zlokalizowane i przejawiające olbrzymi potencjał. W SDMO pokazujemy studentom, jak kierować ich karierą, by nabrała prawdziwego tempa.

Studia podyplomowe pedagogiczne w SDMO

SDMO to placówka edukacyjna, w której tradycja łączy się z nowoczesnością. Studia podyplomowe w Koninie realizowane są w oparciu o sprawdzone i bardzo skuteczne techniki nauczania, dzięki czemu podnoszenie kwalifikacji przez studentów jest szybkie, efektywne i wartościowe. Pracuje nad tym grupa ludzi z pasją oraz wiedzą z różnych dziedzin. Wysokie standardy w prowadzeniu kursów dodają brakujący element w przygotowaniu studentów do pełnienia ważnych ról w życiu polskiej oświaty – absolwenci szkoły podyplomowej SDMO stają się nierzadko dyrektorami oświaty, kuratorami, a także zasiadają na stanowiskach rządowych!

Studia podyplomowe w Koninie to brama do nowych wyzwań zawodowych dla kadry pedagogicznej oraz menadżerów oświaty. SDMO cechuje się elastycznym planem zajęć: każdy student może wybrać pomiędzy programem kursów wakacyjnych lub prowadzonych w trakcie semestru. Grupę wykładowców SDMO tworzy zgrany i dobrze wykwalifikowany zespół, który oprócz tytułów naukowych oraz bogactwa wiedzy, może zaoferować studentom studiów podyplomowych w Koninie także pasję, zaangażowanie oraz przekazanie masy praktycznych informacji.

Przygotowany przez SDMO program kursów dokształcających zawiera w sobie zarówno zajęcia teoretyczne, jak i ciekawe zajęcia w terenie, a wśród nich wizyty w centrach kultury, nauki i edukacji, spotkania i integracje, aktywności oraz zajęcia grupowe. Chcesz dowiedzieć się więcej o studiach podyplomowych w Koninie? Zapraszamy do kontaktu!

x

Polub SDMO na Facebooku

i zdobywaj najświeższe informacje z Naszego fanpage.