Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku od godz. 8.00-16.00.

Studia podyplomowe Pedagogika – Jarocin.
Przygotowanie pedagogiczne

Dla kogo?

Studia adresowane są dla osób z wyższym wykształceniem, chcących nabyć uprawnienia do nauczania w placówkach oświatowych.

Jaki cel studiów?

Nabycie uprawnień pedagogicznych dających możliwości pracy we wszystkich placówkach oświatowych.

Czego uczymy?

Słuchacze nabywają kompetencji w zakresie pedagogicznym, psychologicznym i  dydaktycznym.

Jaka organizacja studiów?
  • Czas trwania: trzy semestry
  • Czesne za studia: 2995  zł / płatne w całości lub w ratach/
  • Forma zajęć: weekendowa, hybrydowa, online
Co otrzymuje absolwent?

 Świadectwo ukończenia Podyplomowych Studiów Kwalifikacyjnych Przygotowania Pedagogicznego uprawniające do pracy na stanowisku nauczyciela.

Umiejętności i kwalifikacje niezbędne do pracy na stanowisku nauczyciela we wszystkich placówkach oświatowych.

Jakie złożyć dokumenty?
  • 1. Formularz rekrutacyjny
  • 2. Kserokopia dyplomu ukończenia studiów wyższych

Studia podyplomowe pedagogika Jarocin

Studia podyplomowe w Jarocinie, świetnie zlokalizowanym miejscu, pełnym ambicji i potencjału? To oczywiste! Za pełną ofertę kursów i szkoleń podnoszących kwalifikacje kadry oświatowej odpowiada w regionie szkoła podyplomowa SDMO. Znajdziecie tutaj kompleksowy program nauczania dla pedagogów i menadżerów oświaty, który skutecznie pomaga napędzić karierę! SDMO to odpowiednie miejsce dla osób, które aktywnie wypatrują na horyzoncie kolejnych celów zawodowych. Jarocin ma naturalny potencjał, by je w nim osiągnąć!

Studia podyplomowe pedagogiczne w SDMO

Szkoła podyplomowa SDMO jest cenioną w całym kraju placówką edukacyjną, która od kilkunastu lat aktywnie dostarcza specjalistów w branży na Polski rynek pracy. Program nauczania jest tutaj oparty o nowoczesne, sprawdzone światowo modele edukacyjne, dzięki czemu przyswajanie wiedzy jest szybkie i efektywne zarazem. Studia podyplomowe w Jarocinie stają się ważnym przystankiem w karierze wielu absolwentów SDMO. Z pomocą naszych doświadczonych wykładowców studenci mogą sięgać po najwyższe cele w swoim zawodzie.

Studia podyplomowe w Jarocinie to przede wszystkim doceniona w skali kraju oferta edukacyjna ze stale aktualizowanym programem nauczania. Dzięki elastycznemu planowi zajęć, studenci SDMO mogą sami wybierać tryb nauczania (semestralny lub wakacyjny). Program nauczania realizowany jest w oparciu o doświadczenie, pasję oraz aktualny stan wiedzy kadry wykładowców akademickich SDMO. Należą do nich osoby cenione w skali kraju, o osiągnięciach naukowych oraz z zaangażowaniem prowadzący swoje zajęcia. To gwarancja, że studia podyplomowe w Jarocinie nie będą tylko wyzwaniem intelektualnym, ale również przyjemnością!

W SDMO podchodzimy do nauczania w sposób nowoczesny i progresywny, na wzór najlepszych światowych wzorców. Dlatego też program nauczania został opracowany w oparciu o zajęcia teoretyczne, jak i te praktyczne, dzięki którym zdobyta wiedza staje się prawdziwie wartościowa i wykorzystana. Studia podyplomowe w Jarocinie to zatem zbalansowana dawka zajęć wykładowych oraz aktywności poza uczelnią, jak wyjścia terenowe, wizyty w placówkach kultury, uczestnictwo w wydarzeniach i imprezach branżowych, integracje i wiele innych!

x

Polub SDMO na Facebooku

i zdobywaj najświeższe informacje z Naszego fanpage.