Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku od godz. 8.00-16.00.

Studia podyplomowe Pedagogika – Inowrocław.
Przygotowanie pedagogiczne

Forma zajęć: Online

Koszt studiów: 3450zł

 

Dla kogo?

Studia adresowane są dla osób z wyższym wykształceniem, chcących nabyć uprawnienia do nauczania w placówkach oświatowych.

Jaki cel studiów?

Nabycie uprawnień pedagogicznych dających możliwości pracy we wszystkich placówkach oświatowych.

Czego uczymy?

Słuchacze nabywają kompetencji w zakresie pedagogicznym, psychologicznym i  dydaktycznym.

Jaka organizacja studiów?
  • Czas trwania: trzy semestry
  • Czesne za studia: 3450  zł / płatne w całości lub w ratach/
  • Forma zajęć: online
Co otrzymuje absolwent?

 Świadectwo ukończenia Podyplomowych Studiów Kwalifikacyjnych Przygotowania Pedagogicznego uprawniające do pracy na stanowisku nauczyciela.

Umiejętności i kwalifikacje niezbędne do pracy na stanowisku nauczyciela we wszystkich placówkach oświatowych.

Jakie złożyć dokumenty?
  • 1. Formularz rekrutacyjny
  • 2. Kserokopia dyplomu ukończenia studiów wyższych

Studia podyplomowe pedagogika Inowrocław

Planujesz podjąć studia podyplomowe w Inowrocławiu i chcesz być częścią cenionej w kraju szkoły podyplomowej? Poznaj ofertę SDMO – szkoły z tradycjami i ambicjami, która otwiera przed studentami drzwi do kariery! To właśnie Inowrocław, który zasłynął jako tętniący życiem punkt na mapie województwa kujawsko-pomorskiego, stał się jednym z głównych przystanków szkoły podyplomowej SDMO. Region ten otwiera przed studentami podyplomowymi bogactwo ofert i nowych wyzwań!

Studia podyplomowe pedagogiczne w SDMO

Oferta SDMO oparta została na dwóch silnych fundamentach. Pierwszym z nich jest tradycyjne podejście oraz akademicka atmosfera, która jest wynikiem wielu lat działalności szkoły SDMO na Polskim rynku. Studia podyplomowe w Inowrocławiu to ponadto innowacyjne i bardzo ciekawe programy nauczania, oparte na kursach i planach szkoleniowych o wysokiej efektywności. Ukończenie jednego z nich pozwala na ważny krok w dalszej karierze. Z dumą przyglądamy się temu, jak radzą sobie nasi absolwenci, zasiadając w fotelach dyrektorów placówek pedagogicznych, kuratorów, a także posłów i senatorów.

Studia podyplomowe w Inowrocławiu mają na celu poszerzyć zakres wiedzy i umiejętności kadr. Plan zajęć może być realizowany dwutorowo, zarówno w trybie wakacyjnym, jak i podczas semestru. To studenci SDMO wybierają najlepszy dla siebie plan zajęciowy. Studia podyplomowe w Inowrocławiu w całości realizowane są przez cenioną w skali kraju kadrę wykładowców akademickich. Stawiamy szczególny nacisk na to, by wiedza, którą szkoła podyplomowa SDMO przekazuje studentom, była aktualna, pełnowartościowa, a przekazujący ją naukowcy podchodzili do obowiązków z pasją i zaangażowaniem.

Dlaczego program doszkalający SDMO jest jednym z najchętniej wybieranych w kraju? Wpływa na to ciekawie skonstruowany model zajęć – studia podyplomowe w Inowrocławiu to nie tylko sucha wiedza, ale również część zajęć terenowych, takich jak aktywności, zajęcia kulturoznawcze, wymiany i integracje oraz wiele innych, ściśle związanych z kierunkiem studiów podyplomowych. Skontaktuj się z nami!

x

Polub SDMO na Facebooku

i zdobywaj najświeższe informacje z Naszego fanpage.