Pierwsze takie studium w Polsce, działamy od 1993 roku.

Studia podyplomowe BHP – Gniezno.
Bezpieczeństwo i Higiena Pracy – ONLINE

 

NOWY TERMIN 16/17.10.2021

Dla kogo?

Pracodawcy i kadra kierownicza zakładów pracy oraz kandydaci na specjalistów BHP w zakładach pracy oraz osoby pragnące podnieść swoje kwalifikacje zawodowe i świadomość pracowniczą

Czego uczymy?
 • Podstaw prawnych ochrony pracy
 • Zarządzania bezpieczeństwem i higieną w zakładzie
 • Zagadnień dotyczących ryzyka zawodowego
 • Pierwszej pomocy powypadkowej
 • Metodyki prowadzenia szkoleń w zakresie BHP

 

Jaki cel studiów?

Studia podyplomowe z zakresu Bezpieczeństwa pracy  wyposażą absolwenta w pełen zakres wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych, niezbędnych do pełnienia funkcji specjalisty lub starszego inspektora do spraw BHP w przedsiębiorstwach i innych jednostkach organizacyjnych.

Co otrzymuje absolwent?
 • Świadectwo ukończenia studiów nadające uprawnienia do kierowania działalnością
  w zakresie BHP w zakładach pracy, również szkołach
 • Wiedzę i umiejętności niezbędne do pracy na stanowiskach dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy w placówkach oświatowych i różnych przedsiębiorstwach
Forma zajęć
 • Trzy semestry. Nauka zdalna/ stacjonarna
Czesne

3450zł./ płatne w ratach/

Jakie złożyć dokumenty?
 • 1. Formularz rekrutacyjny
 • 2. Kserokopia dyplomu ukończenia studiów wyższych /oryginał do wglądu/ na pierwszym zjeździe

Studia podyplomowe BHP w Gnieźnie

Studia podyplomowe w mieście, które było niegdyś pierwszą stolicą Polski? To możliwe z SDMO, czyli nowoczesnej szkole podyplomowej, która podniosła dotychczas kwalifikacje setkom polskich nauczycieli! Gniezno to doskonale zlokalizowane, rozwijające się miasto, które liczy niespełna 70 tysięcy mieszkańców. Studia podyplomowe to świetna okazja, by znaleźć dla siebie odpowiednie miejsce w mieście, które jest wyjątkowym połączeniem staropolskiej historii oraz tradycji, jak również nowoczesności oraz innowacji.

Studia podyplomowe BHP w SDMO

SDMO to najstarsza szkoła podyplomowa, która specjalizuje się w doskonaleniu zawodowym nauczycieli – wyróżnia się długoletnią tradycją, wyjątkowym, nowoczesnym modelem nauczania oraz skutecznym podnoszeniem kwalifikacji z uwzględnieniem najnowszych trendów oraz standardów w edukacji. Studia podyplomowe w Gnieźnie są doskonałym sposobem na inwestowanie w samego siebie! Dzięki doskonałemu przygotowaniu w zawodzie Twoja kariera nabierze tempa, a na horyzoncie pojawią się nowe możliwości. Studia podyplomowe w Gnieźnie to kolejny, milowy krok w Twoim zawodzie.

Dlaczego właśnie SDMO? To szkoła, która doskonale dostosowuje się do potrzeb kadry nauczycielskiej. Studia podyplomowe SDMO Gniezno mogą być realizowane w systemie turnusowym, w trakcie roku szkolnego oraz w trakcie wakacji. Za doskonalenie nauczycieli odpowiada w SDMO grono uznanych w kraju specjalistów – to grupa ludzi z pasją i doświadczeniem, wykładowcy, którzy uczą nowoczesnej edukacji z prawdziwą przyjemnością.

SDMO to studia podyplomowe w Gnieźnie, które uciekają od utartych standardów kształcenia – w programie oprócz wykładów studenci uczestniczą w dziesiątkach zajęć praktycznych oraz aktywności. Ponadto w pełni profesjonalny program zajęć, sprawna organizacja oraz ceniony w całej Polsce dyplom ukończenia studiów podyplomowych. Nauczycielu – nie zwlekaj! Podnieś swoje kwalifikacje z SDMO Gniezno!

x

Polub SDMO na Facebooku

i zdobywaj najświeższe informacje z Naszego fanpage.