Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku od godz. 8.00-16.00.

Organizacja i zarządzanie oświatą – Studia podyplomowe
“Menedżer w oświacie” – Żnin

Dla kogo?

Studia przeznaczone dla osób pełniących lub zamierzających pełnić funkcje kierownicze w oświacie oraz samorządowców.

Jaki cel studiów?

Przygotowanie nowocześnie funkcjonujących kierowników placówek edukacyjnych- pedagogów, będących jednocześnie menedżerami, zdolnymi do aktywnego, samodzielnego
i twórczego zarządzania w ramach szerokich kompetencji oraz gospodarki rynkowej.

Czego uczymy?
  • blok pedagogiczny-psychologiczny ( organizacja i kierowanie w placówce oświatowej, nadzór pedagogiczny,psychospołeczne problemy w szkole, psychologia kierowania)
  • blok prawno-ekonomiczny ( prawo oświatowe, zagadnienia prawa gospodarczego, finanse szkole)
  • blok menedżerski ( techniki pracy menedżera oświaty, promocja placówki edukacyjnej, marketing edukacyjny, mediacje i negocjacje oraz coaching w placówce oświatowej)
Jaka organizacja studiów?
  • Czas trwania: trzy semestry
  • Czesne za studia: 2995  zł / płatne w całości lub w ratach/
  • Forma zajęć: hybrydowa, online ( zajęcia raz w miesiącu)
Co otrzymuje absolwent?

Świadectwo ukończenia Podyplomowych Studiów Organizacji
i Zarządzania „Menedżer w Oświacie” oraz certyfikat „Menedżera oświaty”

 

 

 

Jakie złożyć dokumenty?
  • 1. Formularz rekrutacyjny
  • 2. Kserokopia dyplomu ukończenia studiów wyższych

Studia podyplomowe Organizacji i Zarządzania Oświatą - Mogilno

Jak odbyć studia podyplomowe w Żninie? Okazuje się to dziś w zasięgu ręki – wystarczy skorzystać z oferty szkoły SDMO, która oferuje podnoszenie kwalifikacji oraz doszkalanie kadry pedagogicznej i oświatowej. Żnin jest istotnym punktem na mapie regionu, jego wkład w lokalną edukację, lokalizacja oraz prężny rozwój przyczyniają się do zainteresowania programem edukacyjnym SDMO. Możesz dołączyć do grona studentów już dziś!

Studia podyplomowe Organizacji i Zarządzania Oświatą w Żnin

Szkoła podyplomowa SDMO stawia na efektywne kształcenie. Wszystkie kursy oraz programy doszkalające zostały opracowane w taki sposób, by zawierały zarówno tradycyjne elementy akademickie, jak i nowoczesne modele edukacyjne, zapożyczone ze światowych wzorców. Studia podyplomowe w Żninie to sposób na szybkie i skuteczne podniesienie kwalifikacji – oprócz wiedzy teoretycznej na studentów czeka masa przydatnej wiedzy branżowej, niezbędnej do zarządzania oświatą. To wartościowy krok w kierunku wymarzonej kariery. Z dumą obserwujemy wielu absolwentów SDMO, którzy spełniają się zawodowo w roli dyrektorów placówek edukacyjnych, kuratorów, a nawet pracowników rządowych.

Studia podyplomowe w Żninie są sprawdzonym w regionie sposobem na udaną karierę. To studenci wybierają tryb uczestnictwa w zajęciach – mogą to być zarówno zajęcia w semestrze, jak i prowadzone wakacyjnie. Za wszystkie wykłady odpowiadają zaś doświadczeni wykładowcy – zespół specjalistów SDMO to mieszanka młodości i wieloletniej praktyki zawodowej. Studenci mogą więc liczyć na odpowiednie wymagania w trakcie kursów, ale również wysokie zaangażowanie kadry wykładowców oraz pasję i zamiłowanie do zawodu, które każdego dnia nam prezentują.

Stawiamy na profesjonalny i wysoce efektywny program nauczania. Dlatego studia podyplomowe w Żninie posiadają w planie dodatkowe zajęcia terenowe, czyli aktywności dla studentów, które mogą być realizowane poza uczelnią. Należą do nich wizyty w placówkach kultury, uczestnictwo w imprezach i wydarzeniach branżowych, jak również integracje oraz wymiany. Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z sekretariatem SDMO już teraz!

x

Polub SDMO na Facebooku

i zdobywaj najświeższe informacje z Naszego fanpage.