Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku od godz. 8.00-16.00.

Organizacja i zarządzanie oświatą – Studia podyplomowe
“Menedżer w oświacie” – Września

Dla kogo?

Studia przeznaczone dla osób pełniących lub zamierzających pełnić funkcje kierownicze w oświacie oraz samorządowców.

Jaki cel studiów?

Przygotowanie nowocześnie funkcjonujących kierowników placówek edukacyjnych- pedagogów, będących jednocześnie menedżerami, zdolnymi do aktywnego, samodzielnego
i twórczego zarządzania w ramach szerokich kompetencji oraz gospodarki rynkowej.

Czego uczymy?
  • blok pedagogiczny-psychologiczny ( organizacja i kierowanie w placówce oświatowej, nadzór pedagogiczny,psychospołeczne problemy w szkole, psychologia kierowania)
  • blok prawno-ekonomiczny ( prawo oświatowe, zagadnienia prawa gospodarczego, finanse szkole)
  • blok menedżerski ( techniki pracy menedżera oświaty, promocja placówki edukacyjnej, marketing edukacyjny, mediacje i negocjacje oraz coaching w placówce oświatowej)
Jaka organizacja studiów?
  • Czas trwania: trzy semestry
  • Czesne za studia: 2995  zł / płatne w całości lub w ratach/
  • Forma zajęć: hybrydowa, online ( zajęcia raz w miesiącu)
Co otrzymuje absolwent?

Świadectwo ukończenia Podyplomowych Studiów Organizacji
i Zarządzania „Menedżer w Oświacie” oraz certyfikat „Menedżera oświaty”

 

 

 

Jakie złożyć dokumenty?
  • 1. Formularz rekrutacyjny
  • 2. Kserokopia dyplomu ukończenia studiów wyższych

Studia podyplomowe Organizacji i Zarządzania Oświatą - Września

Jak zacząć studia podyplomowe we Wrześni? Z SDMO to bardzo proste – wystarczy wybrać jeden z kursów lub kierunków dokształcania dla kadry pedagogicznej i menadżerów oświaty. Jako najstarsza szkoła podyplomowa w Polsce, SDMO oferuje bogatą ofertę zajęć dydaktycznych, które pozwalają absolwentom na kolejne, cenne kroki w karierze zawodowej. Września to doskonałe miasto na rozwój i planowanie kariery – tutaj tradycja oraz kultura łączą się z innowacyjnością oraz nowoczesnym podejściem do życia. Września to także doskonała lokalizacja, w bliskim sąsiedztwie stolicy regionu – Poznania. Postaw na studia podyplomowe we Wrześni – drzwi SDMO stoją przed Tobą otworem!

Studia podyplomowe Organizacji i Zarządzania Oświatą w SDMO

Szkoła podyplomowa SDMO to najstarsza taka placówka w Polsce. Przez lata otworzyliśmy drzwi do kariery setkom studentów, w tym także studiów podyplomowych we Wrześni. Tutaj realizujemy nowoczesne programy i kursy kształcenia kadr, oparte na wybranych przez specjalistów modelach edukacyjnych. SDMO stawia na innowacyjne techniki kształcenia oraz tradycyjne wartości, które przez lata ugruntowały uczelnię na lokalnej mapie placówek akademickich. Studia podyplomowe we Wrześni to moc nowych możliwości – nasi absolwenci z dumą zarządzają placówkami pedagogicznymi, zasiadają w kuratorium oświatowym, a także za poselską i senatorską ławą.

Studia podyplomowe we Wrześni stawiają przed studentami wysokie wymagania, jednocześnie dając poczucie zdobywania wartościowej i przydatnej wiedzy branżowej. SDMO oferuje elastyczny i przyjazny studentom studiów podyplomowych plan nauczania, który można realizować zarówno w trakcie przerwy wakacyjnej, jak i podczas roku szkolnego. Pomogą w tym doświadczone i pełne pasji grupy wykładowców o ogólnokrajowej renomie. Zajęcia prowadzone są zgodnie z wysokimi standardami, przez co studenci nigdy nie narzekają na nudę czy monotonię – studia podyplomowe we Wrześni to po prostu przyjemność.

Studia podyplomowe w SDMO mają profesjonalny i rozbudowany program nauczania. Oprócz ciekawych zajęć w sali wykładowej, studenci studiów podyplomowych mogą liczyć na szereg interesujących zajęć dokształcających, które prowadzone są w terenie, takich jak wyjścia do placówek kultury, aktywności na imprezach, pokazach i spotkaniach, jak również integracje oraz wymiany. Dowiedz się co oferują studia podyplomowe we Wrześni – skontaktuj się z nami!

x

Polub SDMO na Facebooku

i zdobywaj najświeższe informacje z Naszego fanpage.