Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku od godz. 8.00-16.00.

Organizacja i zarządzanie oświatą – Studia podyplomowe
“Menedżer w oświacie” – Wągrowiec

Dla kogo?

Studia przeznaczone dla osób pełniących lub zamierzających pełnić funkcje kierownicze w oświacie oraz samorządowców.

Jaki cel studiów?

Przygotowanie nowocześnie funkcjonujących kierowników placówek edukacyjnych- pedagogów, będących jednocześnie menedżerami, zdolnymi do aktywnego, samodzielnego
i twórczego zarządzania w ramach szerokich kompetencji oraz gospodarki rynkowej.

Czego uczymy?
  • blok pedagogiczny-psychologiczny ( organizacja i kierowanie w placówce oświatowej, nadzór pedagogiczny,psychospołeczne problemy w szkole, psychologia kierowania)
  • blok prawno-ekonomiczny ( prawo oświatowe, zagadnienia prawa gospodarczego, finanse szkole)
  • blok menedżerski ( techniki pracy menedżera oświaty, promocja placówki edukacyjnej, marketing edukacyjny, mediacje i negocjacje oraz coaching w placówce oświatowej)
Jaka organizacja studiów?
  • Czas trwania: trzy semestry
  • Czesne za studia: 2995  zł / płatne w całości lub w ratach/
  • Forma zajęć: hybrydowa, online ( zajęcia raz w miesiącu)
Co otrzymuje absolwent?

Świadectwo ukończenia Podyplomowych Studiów Organizacji
i Zarządzania „Menedżer w Oświacie” oraz certyfikat „Menedżera oświaty”

 

 

 

Jakie złożyć dokumenty?
  • 1. Formularz rekrutacyjny
  • 2. Kserokopia dyplomu ukończenia studiów wyższych

Studia podyplomowe Organizacji i Zarządzania Oświatą - Wągrowiec

Pragniesz podjąć studia podyplomowe w Wągrowcu, a Twoim celem jest sprawdzona placówka edukacyjna z regionu? Poznaj SDMO – szkołę podyplomową, która od wielu lat specjalizuje się w kształceniu kadry pedagogicznej i oświatowej. Razem postawimy wielki krok w Twojej karierze zawodowej – dzięki szerokiej ofercie kursów i programów doszkalających, nowe wyzwania zawodowe w Wągrowcu stoją przed Tobą otworem! Nie zwlekaj i skontaktuj się z SDMO!

Studia podyplomowe Organizacji i Zarządzania Oświatą w SDMO

Efektywne kształcenie jest naszym wieloletnim celem, który z powodzeniem realizujemy. Studia podyplomowe w Wągrowcu stanowią szansę dla lokalnych specjalistów na podniesienie swoich kwalifikacji zawodowych i skok w karierze. Dlaczego warto tu studiować? SDMO posiada bogatą tradycję akademicką, jest uczelnią, która zawsze stawia na aktualną bazę wiedzy, nieszablonowe i efektywne prowadzenie zajęć oraz współpracę z najlepszymi specjalistami w branży. Przekonali się o tym absolwenci SDMO, którzy przez lata z sukcesami piastują ważne stanowiska oświatowe i rządowe.

Studia podyplomowe w Wągrowcu to ciekawe wyzwanie, które doceniło wielu specjalistów z regionu. Nowocześnie opracowany program nauczania SDMO zbiera dobre opnie, gdyż jest elastyczny dla studentów. Mogą oni pracować zarówno w systemie semestralnym, jak i wakacyjnym. Każdego dnia, za realizację programu odpowiadają specjaliści uznani w branży, osoby praktykujące oraz wyznaczające trendy i kierunki rozwoju polskiej oświaty – to wykładowcy akademiccy, których cechuje pasja i zamiłowanie do zawodu. Dlatego studia podyplomowe w Wągrowcu to nie tylko wyzwanie, ale i przyjemność!

Stawiamy na profesjonalny program nauczania, który czerpie ze sprawdzonych, światowych wzorców w dziedzinie edukacji i oświaty. Dzięki temu aktualny plan zajęciowy uwzględnia odpowiednią porcję aktualnej wiedzy teoretycznej, a także zajęcia poza uczelnią. Studia podyplomowe w Wągrowcu pozwalają studentom rozwinąć skrzydła i stanąć na kolejnym stopniu kariery, a to wszystko w zasięgu ręki! Zapraszamy do kontaktu z naszym sekretariatem!

x

Polub SDMO na Facebooku

i zdobywaj najświeższe informacje z Naszego fanpage.