Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku od godz. 8.00-16.00.

Organizacja i zarządzanie oświatą – Studia podyplomowe
“Menedżer w oświacie” – Mogilno

Dla kogo?

Studia przeznaczone dla osób pełniących lub zamierzających pełnić funkcje kierownicze w oświacie oraz samorządowców.

Jaki cel studiów?

Przygotowanie nowocześnie funkcjonujących kierowników placówek edukacyjnych- pedagogów, będących jednocześnie menedżerami, zdolnymi do aktywnego, samodzielnego
i twórczego zarządzania w ramach szerokich kompetencji oraz gospodarki rynkowej.

Czego uczymy?
  • blok pedagogiczny-psychologiczny ( organizacja i kierowanie w placówce oświatowej, nadzór pedagogiczny,psychospołeczne problemy w szkole, psychologia kierowania)
  • blok prawno-ekonomiczny ( prawo oświatowe, zagadnienia prawa gospodarczego, finanse szkole)
  • blok menedżerski ( techniki pracy menedżera oświaty, promocja placówki edukacyjnej, marketing edukacyjny, mediacje i negocjacje oraz coaching w placówce oświatowej)
Jaka organizacja studiów?
  • Czas trwania: trzy semestry
  • Czesne za studia: 2995  zł / płatne w całości lub w ratach/
  • Forma zajęć: hybrydowa, online ( zajęcia raz w miesiącu)
Co otrzymuje absolwent?

Świadectwo ukończenia Podyplomowych Studiów Organizacji
i Zarządzania „Menedżer w Oświacie” oraz certyfikat „Menedżera oświaty”

 

 

 

Jakie złożyć dokumenty?
  • 1. Formularz rekrutacyjny
  • 2. Kserokopia dyplomu ukończenia studiów wyższych

Studia podyplomowe Organizacji i Zarządzania Oświatą - Mogilno

Jakie studia podyplomowe w Mogilnie wybrać? Wybór jest prosty – to bogata oferta szkoły podyplomowej SDMO, cenionej w całym kraju placówki edukacyjnej dla pracowników oświaty. Mogilno, jako regionalne centrum edukacyjne i kulturowe staje się ważnym punktem na edukacyjnej mapie Polski. W SDMO na studentów czeka pełna lista kursów oraz programów doszkalających, dzięki którym kariera naprawdę nabiera tempa!

Studia podyplomowe Organizacji i Zarządzania Oświatą w SDMO

Prawdziwy sukces to mieszanka talentu i ciężkiej pracy. W SDMO wiemy o tym najlepiej – jako najstarsza szkoła podyplomowa w Polsce oferujemy swoje bogate doświadczenie w branży kolejnym grupom ambitnych osób w regionie. Studia podyplomowe w Mogilnie to oferta, która łączy w sobie tradycje akademickie z nowoczesnymi technikami edukacyjnymi. To zastrzyk wartościowej wiedzy oraz bezcennych szlifów zawodowych, które otwierają drzwi do kariery. Przekonało się o tym wielu absolwentów szkoły SDMO. Dziś pokaźne grono byłych już studentów to osoby aktywnie działające w roli dyrektorów, kuratorów, a nawet senatorów i posłów.

Studia podyplomowe w SDMO cechują się wysokim standardem nauczania oraz poziomem o krajowym zasięgu. Nasi specjaliści przygotowali elastyczny plan studiów, który umożliwia zarówno naukę w wakacje, jak i podczas trwania semestru. Studia podyplomowe w Mogilnie realizowane są w oparciu o aktualne zapotrzebowanie branży. O aktualną, pełnowartościową dawkę wiedzy dbają każdego roku kadry SDMO, na które składają się wykładowcy akademiccy, mogący pochwalić się tytułami naukowymi oraz osiągnięciami o ogólnopolskim zasięgu.

Program studiów w SDMO jest połączeniem zajęć wykładowych z aktywnościami w terenie. Dzięki tak opracowanym planom nauczania, studia podyplomowe w Mogilnie są zawsze ciekawe i pełne kompleksowej wiedzy – zajęcia terenowe pozwalają zapoznać się z obiektami kultury, brać udział w wymianie wiedzy, integracjach oraz wydarzeniach w regionie. Wszystko, by uzupełnić kwalifikacje i postawić milowy krok w karierze. Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z naszym sekretariatem!

x

Polub SDMO na Facebooku

i zdobywaj najświeższe informacje z Naszego fanpage.