Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku od godz. 8.00-16.00.

Organizacja i zarządzanie oświatą – Studia podyplomowe
“Menedżer w oświacie” – Jarocin

Dla kogo?

Studia przeznaczone dla osób pełniących lub zamierzających pełnić funkcje kierownicze w oświacie oraz samorządowców.

Jaki cel studiów?

Przygotowanie nowocześnie funkcjonujących kierowników placówek edukacyjnych- pedagogów, będących jednocześnie menedżerami, zdolnymi do aktywnego, samodzielnego
i twórczego zarządzania w ramach szerokich kompetencji oraz gospodarki rynkowej.

Czego uczymy?
  • blok pedagogiczny-psychologiczny ( organizacja i kierowanie w placówce oświatowej, nadzór pedagogiczny,psychospołeczne problemy w szkole, psychologia kierowania)
  • blok prawno-ekonomiczny ( prawo oświatowe, zagadnienia prawa gospodarczego, finanse szkole)
  • blok menedżerski ( techniki pracy menedżera oświaty, promocja placówki edukacyjnej, marketing edukacyjny, mediacje i negocjacje oraz coaching w placówce oświatowej)
Jaka organizacja studiów?
  • Czas trwania: trzy semestry
  • Czesne za studia: 2995  zł / płatne w całości lub w ratach/
  • Forma zajęć: hybrydowa, online ( zajęcia raz w miesiącu)
Co otrzymuje absolwent?

Świadectwo ukończenia Podyplomowych Studiów Organizacji
i Zarządzania „Menedżer w Oświacie” oraz certyfikat „Menedżera oświaty”

 

 

 

Jakie złożyć dokumenty?
  • 1. Formularz rekrutacyjny
  • 2. Kserokopia dyplomu ukończenia studiów wyższych

Studia podyplomowe Organizacji i Zarządzania Oświatą - Jarocin

Jak skończyć studia podyplomowe w Jarocinie? Jest na to prosty sposób, wystarczy skorzystać z bogatej oferty doszkalającej, którą oferuje szkoła podyplomowa SDMO! Wraz z najlepszymi specjalistami w branży i Ty możesz podnieść swoje kwalifikacje i sięgnąć po wymarzone cele zawodowe. Jarocin jest do tego idealnym miejscem – to rozwijające się, świetnie skomunikowane i pełne potencjału miasto w Wielkopolsce, leżące niedaleko tętniącego życiem Poznania. Tutaj warto zdobywać cenne szlify zawodowe!

Studia podyplomowe Organizacji i Zarządzania Oświatą w SDMO

Prawdziwy sukces to wypadkowa talentu, ciężkiej pracy i… odrobiny szczęścia. W SDMO wiemy o tym doskonale. Poprzez skrupulatnie dopracowane programy szkoleniowe, wieloletnie tradycje akademickie oraz nowoczesne modele kształcenia, zwiększamy szanse studentów SDMO na prawdziwy sukces zawodowy. Studia podyplomowe w Jarocinie stają się ciekawą okazją do poznania tajników branżowych w towarzystwie specjalistów o ogólnokrajowym prestiżu.

W SDMO tradycja spotyka się z innowacjami. Właśnie dlatego przekazywane treści są zawsze wartościowe i aktualne, a także, a może przede wszystkim, przydatne w praktyce zawodowej. Studenci SDMO sami wybierają tryb kształcenia, w zależności od potrzeb może to być zarówno nauka w semestrze, jak i nauka w trakcie wakacji. Elastyczny program nauczania został doceniony i zbiera świetne opinie wśród studentów. Podobnie jak sama kadra SDMO, złożona z pasjonatów, praktyków oraz cenionych naukowców. Studia podyplomowe w Jarocinie stawiają przed studentami odpowiednie wymagania, ale są też źródłem pasji i doskonałej atmosfery. To właściwa mieszanka obowiązków i dobrej zabawy – przekonały się o tym rzesze absolwentów SDMO, którzy dziś z sukcesami piastują ważne stanowiska w oświacie oraz administracji rządowej.

Czym studia podyplomowe w Jarocinie, prowadzone przez SDMO, różnią się od innych ofert w regionie? To przede wszystkim kompleksowy, ale też nowocześnie opracowany system kształcenia, który został odpowiednio zbalansowany pod kątem prowadzonych zajęć. W planie studenci studiów podyplomowych mogą więc znaleźć zarówno zajęcia wykładowe, jak i wiele ciekawych aktywności, spotkań terenowych, wydarzeń, imprez oraz integracji studenckich!

x

Polub SDMO na Facebooku

i zdobywaj najświeższe informacje z Naszego fanpage.