Podyplomowe Studia Nauczanie języka angielskiego w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej-bez znajomości języka

Jaki cel studiów ?

Przygotowanie  do nauczania języka angielskiego w przedszkolach i klasach I – III szkoły podstawowej zgodnie z rozporządzeniem MEN z 12.03.2009 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli oraz określenia szkół i wypadków, w których można zatrudnić nauczycieli niemających wyższego wykształcenia lub ukończonego zakładu kształcenia nauczycieli.

Studia są jednym z trzech elementów niezbędnych do nauczania języka angielskiego w przedszkolach lub klasach I – III szkoły podstawowej.

Czego uczymy ?

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dn. 17 stycznia 2012 r. dotyczącym standardów obowiązujących w kształceniu nauczycieli, wymagana jest realizacja modułu IV pod tytułem: ” Przygotowanie do prowadzenia kolejnego przedmiotu ( prowadzenia zajęć)

W związku z tym program studiów obejmować będzie trzy następujące działy:

1. Przygotowanie w zakresie merytorycznym do nauczania języka angielskiego w przedszkolu i klasach I-III szkoły podstawowej
  2. Dydaktyka języka angielskiego
  3. Praktyki 60 godzin
Jaka organizacja studiów ?
  • Czas trwania: dwa semestry

Rozpoczęcie studiów: październik 2018 r. – zakończenie: lipiec/sierpień 2019 r.

• Forma zjazdów: zjazdy weekendowe: wybrane piątki 16.00 – 18.30, soboty 9.00 – 18.00 z godzinną przerwą obiadową, niedziela 9.00 – 15.00). Może zdarzyć się  również zjazd turnusowy (4-5 dni) w czasie ferii zimowych.
  • I zjazd: 24-25.11.2018

Możliwość zdania certyfikatu w Kaliszu

Jaka opłata za studia ?

Czesne: 3450 zł ( całość za studia podyplomowe)

(harmonogram rat będzie podany na zebraniu organizacyjnym)

Co otrzymują Absolwenci ?
  • Świadectwo ukończenia Podyplomowych Studiów Nauczanie języka angielskiego w  edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej
Zapisz się na studia

Wybierz formę rekrutacji. Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy możliwość pobrania dokumentów oraz rekrutacje elektroniczną.

Jakie złożyć dokumenty ?
  • Przy zapisie tradycyjnym:

• Ośrodek Szkolno - Wychowawczy ks. Orionistów w Kaliszu

62-800 Kalisz,
    ul. Kościuszki 24
    Zobacz na mapie

www.barskaorione.pl

pokój 1, 2, 3, 4 osobowy – 40zł/doba (bez łazienki)
    pokój 1, 2, 3, 4 osobowy – 50zł/doba (z łazienką)

• Akademik ul. Nowy Świat

62-800 Kalisz,
    ul. Nowy Świat 28-30