Gniezno/ od 15 sierpnia do 18 sierpnia 2019 r. sekretariat w Gnieźnie zamknięty.

Podyplomowe Studia Nauczanie języka angielskiego w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej-bez znajomości języka

Jaki cel studiów ?

Przygotowanie  do nauczania języka angielskiego w przedszkolach i klasach I – III szkoły podstawowej zgodnie z rozporządzeniem MEN.

Studia są jednym z trzech elementów niezbędnych do nauczania języka angielskiego w przedszkolach lub klasach I – III szkoły podstawowej.

Czego uczymy ?

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dn. 17 stycznia 2012 r. dotyczącym standardów obowiązujących w kształceniu nauczycieli, wymagana jest realizacja modułu IV pod tytułem: ” Przygotowanie do prowadzenia kolejnego przedmiotu ( prowadzenia zajęć)

W związku z tym program studiów obejmować będzie trzy następujące działy:

1. Przygotowanie w zakresie merytorycznym do nauczania języka angielskiego w przedszkolu i klasach I-III szkoły podstawowej
  2. Dydaktyka języka angielskiego
  3. Praktyki 60 godzin
Jaka organizacja studiów ?
  • Czas trwania: dwa semestry
  • Rozpoczęcie studiów: październik 2019 – zakończenie: lipiec/sierpień 2020
  • Forma zjazdów: zjazdy weekendowe: wybrane piątki 16.00 – 18.30, soboty 9.00 – 18.00 z godzinną przerwą obiadową, niedziela 9.00 – 15.00). Może zdarzyć się  również zjazd turnusowy (4-5 dni) w czasie ferii zimowych.
  • Dla osób chętnych możliwość zdania certyfikatu w Kaliszu

Jaka opłata za studia ?

Czesne: 3490 zł ( całość za studia podyplomowe)

(harmonogram rat będzie podany na zebraniu organizacyjnym)

Co otrzymują Absolwenci ?
  • Świadectwo ukończenia Podyplomowych Studiów Nauczanie języka angielskiego w  edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej
Jakie złożyć dokumenty ?
  • Przy zapisie tradycyjnym: