W okresie wakacyjnym sekretariat w Studium Doskonalenia Menedżerów Oświaty będzie czynny /poniedziałek-piątek/ w godzinach 9.00 - 15.00

Podyplomowe Studia Organizacji i Zarządzania “Menedżer w Oświacie”-lato 2018

Studia przeznaczone dla osób pełniących lub zamierzających pełnić funkcje kierownicze w oświacie oraz samorządowców.

Studia mają charakter praktyczny- nasi słuchacze zrozumieją o co najbardziej chodzi w zarządzaniu szkołą, dowiedzą się jak radzić sobie w kontaktach z podwładnymi, rodzicami, z mediami. Doświadczeni wykładowcy – praktycy wyjaśnią zawiłości prawne, finansowe i inne. Słuchacze poznają zasady nowoczesnej organizacji pracy szkoły, przygotowujemy ich też do udziału w konkursie na stanowisko kierownicze.

Kto wykłada?

Nasi wykładowcy to najlepsi eksperci w swojej dziedzinie, m. in:

prof mruk

Prof. dr hab. Henryk  Mruk  Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu. Wybitny ekspert menedżerskiego zarządzania oraz marketingu. Wykładowca uniwersytetów m.in. w Londynie i w Salonikach.

Łasiński

Prof. dr hab. Gabriel Łasiński Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Prakseolog, uznany specjalista „dobrej roboty”, prowadzi zajęcia kształtujące umiejętności menedżerskie.

Wlazło

dr Stefan Wlazło Dolnośląska Szkoła Wyższa – ekspert w problematyce nadzoru pedagogicznego.

prof. nzw. dr Lechosław Gawrecki UAM oraz Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium/uznany ekspert w dziedzinie menedżerskiego zarządzania placówką oświatową, bogaty dorobek naukowy i praktyczny, założyciel Studium Doskonalenia Menedżerów Oświaty oraz Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium/.

hpaluch2

prof. GSW dr Hubert Paluch Rektor Gnieźnieńskiej Szkoły  Wyższej Milenium -doświadczony specjalista w zakresie mediacji i negocjacji oraz coachingu oświatowego.

mgr Sebastian Patrzek – dyrektor szkoły podstawowej, wykładowca GSW Milenium, prowadzi zajęcia z metodyki kierowania placówką edukacyjną.

mgr Ewa Gawrych – skarbnik UM, specjalistka w zakresie finansów.

mgr Justyna Byczkowska– psycholog kliniczny, trener

• blok pedagogiczny-psychologiczny ( organizacja i kierowanie w placówce oświatowej, nadzór pedagogiczny, psychologia kierowania)
  • blok prawno-ekonomiczny ( prawo oświatowe, przygotowanie decyzji administracyjnych, zagadnienia prawa gospodarczego, finanse szkole)
  • blok menedżerski (kształtowanie umiejętności menedżerskich, techniki pracy menedżera oświaty, promocja placówki edukacyjnej, marketing edukacyjny, mediacje i negocjacje oraz coaching w placówce oświatowej, audyt wewnętrzny w placówce oświatowej, komputer w zarządzaniu szkołą)

Forma letnia:

zajęcia pierwsze od 11 maja 2018 r.

II zjazd: 11-13.05.2018 r.

III zjazd: 25-27.05.2018 r.

IV zjazd: 8-10.06.2018 r.

V zjazd: 24.06-30.06.2018 r.

VI zjazd: 3.07-8.07.2018 r.

Czesne: 2995 zł ( całość za studia podyplomowe)

Istnieje możliwość opłaty czesnego w ratach.

Zapisz się na studia

Wybierz formę rekrutacji. Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy możliwość pobrania dokumentów oraz rekrutacje elektroniczną.

Świadectwo ukończenia Podyplomowych Studiów Organizacji i Zarządzania „Menedżer w Oświacie” oraz certyfikat „Menedżera oświaty”

Przy zapisie tradycyjnym: