Gniezno/ od 15 sierpnia do 18 sierpnia 2019 r. sekretariat w Gnieźnie zamknięty.

Podyplomowe Studia Organizacji i Zarządzania “Menedżer w Oświacie” – weekend

Studia przeznaczone dla osób pełniących lub zamierzających pełnić funkcje kierownicze w oświacie oraz samorządowców.

Studia mają charakter praktyczny- nasi słuchacze zrozumieją o co najbardziej chodzi w zarządzaniu szkołą, dowiedzą się jak radzić sobie w kontaktach z podwładnymi, rodzicami, z mediami. Doświadczeni wykładowcy – praktycy wyjaśnią zawiłości prawne, finansowe i inne. Słuchacze poznają zasady nowoczesnej organizacji pracy szkoły, przygotowujemy ich też do udziału w konkursie na stanowisko kierownicze.

Kto wykłada?

Nasi wykładowcy to najlepsi eksperci w swojej dziedzinie, m. in:

prof mruk

Prof. dr hab. Henryk  Mruk  Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu. Wybitny ekspert menedżerskiego zarządzania oraz marketingu. Wykładowca uniwersytetów m.in. w Londynie i w Salonikach.

Łasiński

Prof. dr hab. Gabriel Łasiński Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Prakseolog, uznany specjalista „dobrej roboty”, prowadzi zajęcia kształtujące umiejętności menedżerskie.

Wlazło

dr Stefan Wlazło Dolnośląska Szkoła Wyższa – ekspert w problematyce nadzoru pedagogicznego.

prof. nzw. dr Lechosław Gawrecki UAM oraz Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium/uznany ekspert w dziedzinie menedżerskiego zarządzania placówką oświatową, bogaty dorobek naukowy i praktyczny, założyciel Studium Doskonalenia Menedżerów Oświaty oraz Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium/.

mgr Sebastian Patrzek – dyrektor szkoły podstawowej, wykładowca GSW Milenium, prowadzi zajęcia z metodyki kierowania placówką edukacyjną.

mgr Ewa Gawrych – skarbnik UM, specjalistka w zakresie finansów.

mgr Justyna Byczkowska– psycholog kliniczny, trener

• blok pedagogiczny-psychologiczny ( organizacja i kierowanie w placówce oświatowej, wewnętrzny nadzór pedagogiczny,nadzór zewnętrzny, psychologia kierowania)
  • blok prawno-ekonomiczny ( prawo oświatowe, zagadnienia prawa gospodarczego, finanse szkole)
  • blok menedżerski ( techniki pracy menedżera oświaty, promocja placówki edukacyjnej, marketing edukacyjny, mediacje i negocjacje oraz coaching w placówce oświatowej)
  • Czas trwania
  • Zjazdy: 19 października 2019 r. – zakończenie  12 kwiecień 2020 r. (przed konkursami na stanowiska kierownicze)
  • Forma zjazdów: weekendowa

Czesne: 2995 zł ( całość za studia podyplomowe)

Świadectwo ukończenia Podyplomowych Studiów Organizacji i Zarządzania “Menedżer w Oświacie” oraz certyfikat “Menedżera oświaty”

Jak złożyć dokumenty?
  • Przy zapisie tradycyjnym:

Na pierwsze spotkanie należy dostarczyć następujący dokument:

Dokument zostanie skserowany w dziekanacie i potwierdzony „za zgodność z oryginałem”.