Podyplomowe Studia Organizacji i Zarządzania “Menedżer w Oświacie” – weekend

Studia przeznaczone dla osób pełniących lub zamierzających pełnić funkcje kierownicze w oświacie oraz samorządowców.

Studia mają charakter praktyczny- nasi słuchacze zrozumieją o co najbardziej chodzi w zarządzaniu szkołą, dowiedzą się jak radzić sobie w kontaktach z podwładnymi, rodzicami, z mediami. Doświadczeni wykładowcy – praktycy wyjaśnią zawiłości prawne, finansowe i inne. Słuchacze poznają zasady nowoczesnej organizacji pracy szkoły, przygotowujemy ich też do udziału w konkursie na stanowisko kierownicze.

Kto wykłada?

Nasi wykładowcy to najlepsi eksperci w swojej dziedzinie, m. in:

prof mruk

Prof. dr hab. Henryk  Mruk  Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu. Wybitny ekspert menedżerskiego zarządzania oraz marketingu. Wykładowca uniwersytetów m.in. w Londynie i w Salonikach.

Łasiński

Prof. dr hab. Gabriel Łasiński Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Prakseolog, uznany specjalista „dobrej roboty”, prowadzi zajęcia kształtujące umiejętności menedżerskie.

Wlazło

dr Stefan Wlazło Dolnośląska Szkoła Wyższa – ekspert w problematyce nadzoru pedagogicznego.

prof. nzw. dr Lechosław Gawrecki UAM oraz Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium/uznany ekspert w dziedzinie menedżerskiego zarządzania placówką oświatową, bogaty dorobek naukowy i praktyczny, założyciel Studium Doskonalenia Menedżerów Oświaty oraz Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium/.

hpaluch2

prof. GSW dr Hubert Paluch Rektor Gnieźnieńskiej Szkoły  Wyższej Milenium -doświadczony specjalista w zakresie mediacji i negocjacji oraz coachingu oświatowego.

mgr Sebastian Patrzek – dyrektor szkoły podstawowej, wykładowca GSW Milenium, prowadzi zajęcia z metodyki kierowania placówką edukacyjną.

mgr Ewa Gawrych – skarbnik UM, specjalistka w zakresie finansów.

mgr Justyna Byczkowska– psycholog kliniczny, trener

• blok pedagogiczny-psychologiczny ( organizacja i kierowanie w placówce oświatowej, wewnętrzny nadzór pedagogiczny,nadzór zewnętrzny, psychologia kierowania)
  • blok prawno-ekonomiczny ( prawo oświatowe, zagadnienia prawa gospodarczego, finanse szkole)
  • blok menedżerski ( techniki pracy menedżera oświaty, promocja placówki edukacyjnej, marketing edukacyjny, mediacje i negocjacje oraz coaching w placówce oświatowej)
  • Czas trwania: dwa semestry
  • Zjazdy: 20 październik 2018 r. – zakończenie  14 kwiecień 2019 r. (przed konkursami na stanowiska kierownicze)
  • Forma zjazdów: weekendowa
  • Terminarz zjazdów:

I zjazd: 20-21.10.2018 r.

II zjazd: 24-25.11.2018 r.

III zjazd: 08-09.12.2018 r.

IV zjazd: 12-13.01.2019 r.

V zjazd: 26-27.01.2019 r.

VI zjazd: 16-17.02.2019 r.

VII zjazd: 02-03.03.2019 r.

VIII zjazd: 16-17.03.2019 r.

IX zjazd: 30-31.03.2019 r.

X zjazd: . 13-14.04.2019 r. – zakończenie/ obrony

• Terminarz może ulec zmianie.

lub forma letnia:

I zjazd: 10-12 maj 2019 r.

II zjazd: 24-26 maj 2019 r.

III zjazd: 7-9 czerwiec 2019 r.

IV zjazd: 22-29 czerwiec 2019 r.

V zjazd: 1-5 lipiec 2019 r. – 5 lipca zakończenie

Czesne: 2995 zł ( całość za studia podyplomowe)

Świadectwo ukończenia Podyplomowych Studiów Organizacji i Zarządzania “Menedżer w Oświacie” oraz certyfikat “Menedżera oświaty”

Jak złożyć dokumenty?