Podyplomowe Studia Organizacji i Zarządzania “Menedżer w Oświacie”-lato 2019

Studia przeznaczone dla osób pełniących lub zamierzających pełnić funkcje kierownicze w oświacie oraz samorządowców.

Studia mają charakter praktyczny- nasi słuchacze zrozumieją o co najbardziej chodzi w zarządzaniu szkołą, dowiedzą się jak radzić sobie w kontaktach z podwładnymi, rodzicami, z mediami. Doświadczeni wykładowcy – praktycy wyjaśnią zawiłości prawne, finansowe i inne. Słuchacze poznają zasady nowoczesnej organizacji pracy szkoły, przygotowujemy ich też do udziału w konkursie na stanowisko kierownicze.

Kto wykłada?

Nasi wykładowcy to najlepsi eksperci w swojej dziedzinie, m. in:

prof mruk

Prof. dr hab. Henryk  Mruk  Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu. Wybitny ekspert menedżerskiego zarządzania oraz marketingu. Wykładowca uniwersytetów m.in. w Londynie i w Salonikach.

Łasiński

Prof. dr hab. Gabriel Łasiński Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Prakseolog, uznany specjalista „dobrej roboty”, prowadzi zajęcia kształtujące umiejętności menedżerskie.

Wlazło

dr Stefan Wlazło Dolnośląska Szkoła Wyższa – ekspert w problematyce nadzoru pedagogicznego.

prof. nzw. dr Lechosław Gawrecki UAM oraz Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium/uznany ekspert w dziedzinie menedżerskiego zarządzania placówką oświatową, bogaty dorobek naukowy i praktyczny, założyciel Studium Doskonalenia Menedżerów Oświaty oraz Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium/.

mgr Sebastian Patrzek – dyrektor szkoły podstawowej, wykładowca GSW Milenium, prowadzi zajęcia z metodyki kierowania placówką edukacyjną.

mgr Ewa Gawrych – skarbnik UM, specjalistka w zakresie finansów.

mgr Justyna Byczkowska– psycholog kliniczny, trener

• blok pedagogiczny-psychologiczny ( organizacja i kierowanie w placówce oświatowej, jakość w edukacji-procedury ewaluacji,ewaluacja zewnętrzna, psychologia kierowania)
  • blok prawno-ekonomiczny ( prawo oświatowe, zagadnienia prawa gospodarczego, finanse szkole)
  • blok menedżerski (techniki pracy menedżera oświaty, promocja placówki edukacyjnej, marketing edukacyjny, mediacje i negocjacje oraz coaching w placówce oświatowej)

Forma letnia:

I zjazd: 10-12 maj 2019 r.

II zjazd: 24-26 maj 2019 r.

III zjazd: 7-9 czerwiec 2019 r.

IV zjazd: 22-29 czerwiec 2019 r.

V zjazd: 1-5 lipiec 2019 r. – 5 lipca 2019 r. – zakończenie

Czesne: 2995 zł ( całość za studia podyplomowe)

Istnieje możliwość opłaty czesnego w ratach.

Świadectwo ukończenia Podyplomowych Studiów Organizacji i Zarządzania „Menedżer w Oświacie” oraz certyfikat „Menedżera oświaty”

Zapis elektroniczny: