Kredka, ciało i muzyka to magiczny świat dla smyka

Szkolenie organizowane jest we współpracy z

– czyli zabawy muzyczne i plastyczne, działania twórcze na wesoło dla najmłodszych dzieci w oparciu o arteterapie

Dla kogo?

Szkolenie skierowane jest do nauczycieli wychowania przedszkolnego, edukacji wczesnoszkolnej, wychowawców świetlic oraz osób pracujących z małymi dziećmi. Szkolenie w całości praktyczne.

Jaki cel szkolenie?

Wzbogacenie warsztatu pracy nauczycieli o nowy, autorski pakiet zabaw muzycznych, plastycznych i twórczych na wesoło dla najmłodszych dzieci w oparciu o arteterapie. Celem szkolenia jest nauka technik i możliwości ich wykorzystania podczas twórczego działania u dzieci.

BLOK I

Wirują rączki, wirują nóżki, a ja się ciągle uśmiecham do wróżki – zabawy muzyczno- ruchowe, pląsy muzyczne

BLOK II

Trochę rysunku, trochę malunku – działania plastyczne w oparciu o krótkie wierszyki i rymowanki

BLOK III

Bałagan jak huraganpraca z portretem muzycznym, podróż w głąb siebie, treningi relaksacyjne

BLOK IV

Łapki w ciapki – praca twórcza w oparciu o arteterapie

BLOK V

Teatr przed zaśnięciem – ciche zabawy z wykorzystaniem pantomimy i dramy

Każdy uczestnik otrzyma skrypt z opisem zabaw muzycznych, plastycznych i twórczych.

Jaka organizacja szkolenia?

Czas trwania: 10 godzin – 1 dzień

Termin kursu: maj 2019 r.

Jaki koszt ?

Koszt: 200 zł

Zapisz się na kurs

Pobierz wymagane dokumenty. Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy możliwość pobrania dokumentów wymaganych do rekrutacje na kurs.

Kto prowadzi szkolenie?

Prowadząca Anna Brych Szkolenia z Wyobraźnią

Pomysłodawczyni i założycielka firmy edukacyjnej Szkolenia z Wyobraźnią.

Edukatorka, pedagog i pasjonatka. Wieloletnia nauczycielka wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej. Animatorka zabaw dla dzieci. Nauczycielka z zakresu pedagogiki Marii Montessori. Nauczycielka podstaw jogi dla dzieci i liderka jogi śmiechu. Instruktorka masażu Shantala dla niemowląt.

Obecnie szkoleniowiec wspierający rozwój zawodowy nauczycieli i pedagogów. Zwolenniczka edukacji Montessori i mindfulness. Autorka licznych projektów szkoleniowych i edukacyjnych.

Pozwólmy dzieciom odkrywać świat po swojemu – to moja myśl przewodnia, która mnie inspiruje i motywuje do pracy z dziećmi, jak i z dorosłymi. Cały czas poszukuje twórczych alternatyw w edukacji, jak również zgłębiam tajniki pracy mózgu i neuroedukacji.