W regionie kaliskim działamy od 1993r. kształcimy drugie pokolenie nauczycieli! Sekretariat w Kaliszu i w Gnieźnie czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00

Komunikat dotyczący studiów podyplomowych prowadzonych w Kaliszu

Od ponad 18 lat Gnieźnieńska Szkoła Wyższa jest partnerem/współpracuje z oddziałem kaliskim SDMO. Do tej pory współpraca polegała głównie na prowadzeniu studiów podyplomowych przez SDMO w Kaliszu, pod egidą GSW Milenium

Czas pandemii w naszym kraju spowodował szybszą niż planowana transformację nauczania w Studium w Kaliszu. Dbając o bezpieczeństwo i komfort naszych słuchaczy oraz dając im pewność rozpoczęcia i zakończenia studiów na wybranych specjalnościach i gwarancję utrzymania tej samej ceny za naukę podjęliśmy decyzje o przejściu na nauczanie hybrydowe.

W tym procesie będziemy wykorzystywać sprawdzony system zarządzania zjazdami i narzędzia internetowe dające pełen sukces i łatwość w nauczaniu zdalnym opierając się na doświadczeniu gnieźnieńskiej uczelni. Nauczanie hybrydowe zostało już wdrożone w GSW Milenium na poziomie studiów I i II stopnia oraz na studiach podyplomowych. Polega na połączeniu nauki zdalnej z formą nauczania tradycyjnego.

Od jesieni 2020 nauka na 1 i 2 semestrze będzie prowadzona online, a na 3 semestrze zajęcia ćwiczeniowe  odbywać się będą bezpośrednio z wykładowcą w formie stacjonarnej w Kaliszu.

Przejście na naukę hybrydową to krok w przyszłość dla naszej placówki co wiąże się też z podniesieniem jakości oraz większym zadowoleniem słuchaczy i jeszcze większym dopasowaniem się do ich indywidualnych potrzeb w procesie nauczania.

Więcej informacji o nowej formie nauczania w Kaliszu można uzyskać

w Dziekanacie Studiów Podyplomowych GSW Milenium:

📞 61 428 26 27

📞 690 942 988