W okresie wakacyjnym dziekanat w Kaliszu będzie czynny w godzinach 9.00 - 15.00 , dziekanat w Gnieźnie od 24.07-2.08.2017 nieczynny kontakt tylko telefoniczny tel.692-000-575

Podyplomowe Studia Organizacji i Zarządzania „Menedżer w oświacie”- Nabór Lato 2017

Przygotowanie nowocześnie funkcjonujących kierowników placówek edukacyjnych-pedagogów,będących jednocześnie menedżerami, zdolnymi do aktywnego, samodzielnego i twórczego  zarządzania w ramach szerokich kompetencji oraz gospodarki rynkowej. Studia przeznaczone są dla osób pełniących lub zamierzających pełnić funkcje kierownicze w oświacie.

Kto wykłada?

Nasi wykładowcy to najlepsi eksperci w swojej dziedzinie, m. in:

prof mruk

Prof. dr hab. Henryk  Mruk  Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu. Wybitny ekspert menedżerskiego zarządzania oraz marketingu. Wykładowca uniwersytetów m.in. w Londynie i w Salonikach.

Łasiński

Prof. dr hab. Gabriel Łasiński Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Prakseolog, uznany specjalista „dobrej roboty”, prowadzi zajęcia kształtujące umiejętności menedżerskie.

Wlazło

dr Stefan Wlazło Dolnośląska Szkoła Wyższa – ekspert w problematyce nadzoru pedagogicznego.

prof. nzw. dr Lechosław Gawrecki UAM oraz Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium/uznany ekspert w dziedzinie menedżerskiego zarządzania placówką oświatową, bogaty dorobek naukowy i praktyczny, założyciel Studium Doskonalenia Menedżerów Oświaty oraz Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium/.

prof. GSW dr Hubert Paluch Rektor Gnieźnieńskiej Szkoły  Wyższej Milenium -doświadczony specjalista w zakresie mediacji i negocjacji oraz coachingu oświatowego.

mgr Sebastian Patrzek – dyrektor szkoły podstawowej, wykładowca GSW Milenium, prowadzi zajęcia z metodyki kierowania placówką edukacyjną.

mgr Ewa Gawrych – Skarbnik UM, specjalistka w zakresie finansów.

mgr Justyna Byczkowska- psycholog kliniczny, trener

• blok pedagogiczno-psychologiczny (organizacja i kierowanie w placówce oświatowej, nadzór pedagogiczny,psychologia kierowania)
  • blok prawno-ekonomiczny (prawo oświatowe, przygotowywanie decyzji administracyjnych, zagadnienia prawa gospodarczego, finanse szkolne)
  • blok menedżerski (kształtowanie umiejętności menedżerskich, techniki pracy menedżera oświaty,promocja placówki edukacyjnej, marketing edukacyjny, mediacje i negocjacjei coaching,audyt wewnętrzny placówki oświatwej,komputer w zarządzaniu szkołą)

Czas trwania: 12 maja 2017 r.  – 7 lipiec 2017

Forma zjazdów: weekendowo-turnusowa

Pierwsze zajęcia: 12 maja 2017 r.

I zjazd: 12-14 maj 2017 r.

II zjazd: 26-28 maj 2017 r.

III zjazd: 8-11 czerwca 2017 r.

IV zjazd: 25 czerwca – 7 lipca 2017 r.

7 lipca 2017 r.-zakończenie studiów

Czesne: 2850 zł ( całość, płatne w ratach)

Zapisz się na studia

Wybierz formę rekrutacji. Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy możliwość pobrania dokumentów oraz rekrutacje elektroniczną.

Świadectwo ukończenia podyplomowych studiów Organizacji i Zarządzania „Menedżer w Oświacie” oraz certyfikat „Menedżera oświaty”.

Przy zapisie tradycyjnym: