Informujemy, że w dniach 26-29.05.2016 sekretariat w Kaliszu i w Gnieźnie będzie nieczynny

Studia podyplomowe organizacja i zarządzanie oświatą – „Menedżer w oświacie”- Lato 2016

Przygotowanie nowocześnie funkcjonujących kierowników placówek edukacyjnych-pedagogów,będących jednocześnie menedżerami, zdolnymi do aktywnego, samodzielnego i twórczego  zarządzania w ramach szerokich kompetencji oraz gospodarki rynkowej. Studia przeznaczone są dla osób pełniących lub zamierzających pełnić funkcje kierownicze w oświacie.

Kto wykłada?

Nasi wykładowcy to najlepsi eksperci w swojej dziedzinie, m. in:

prof mruk

Prof. dr hab. Henryk  Mruk  Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu. Wybitny ekspert menedżerskiego zarządzania oraz marketingu. Wykładowca uniwersytetów m.in. w Londynie i w Salonikach.

Łasiński

Prof. dr hab. Gabriel Łasiński Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Prakseolog, uznany specjalista „dobrej roboty”, prowadzi zajęcia kształtujące umiejętności menedżerskie.

Wlazło

dr Stefan Wlazło Dolnośląska Szkoła Wyższa – ekspert w problematyce nadzoru pedagogicznego.

• blok pedagogiczno-psychologiczny (organizacja i kierowanie w placówce oświatowej, nadzór pedagogiczny,psychologia kierowania)
  • blok prawno-ekonomiczny (prawo oświatowe, przygotowywanie decyzji administracyjnych, zagadnienia prawa gospodarczego, finanse szkolne)
  • blok menedżerski (kształtowanie umiejętności menedżerskich, techniki pracy menedżera oświaty,promocja placówki edukacyjnej, marketing edukacyjny, mediacje i negocjacje w placówce oświatowej,coaching w oświacie,komputer w zarządzaniu szkołą)

Forma turnusowa:

• I zjazd: 20-22.05.2016r.
  • II zjazd:3-5.06.2016r.- istnieje możliwość dołączenia do grupy
  • III zjazd: 26.06-2.07.2016r.
  • IV zjazd: 4-10.07.2016r.

Czesne: 2790 zł ( całość, płatne w ratach)

Świadectwo ukończenia podyplomowych studiów Organizacji i Zarządzania „Menedżer w Oświacie” oraz certyfikat „Menedżera oświaty”.

• podanie o przyjęcie na studia
  • formularz
  • kserokopia dyplomu ukończenia studiów wyższych /potwierdzona „za zgodność z oryginałem”   w sekretariacie Studium po okazaniu oryginału lub przez notariusza
  •  kserokopia dowodu osobistego /potwierdzona „za zgodność z oryginałem” w sekretariacie   Studium po okazaniu oryginału lub przez notariusza

Możliwość rezerwacji noclegu od II zjazdu tj: od 3 czerwca br

Mozliwość rezerwacji noclegu na II i IV zjeździe tj:

3-5 czerwca br oraz od 4 lipca do 10 lipca 2016 r.

Cena:  50 zł  /możliwość wykupienia śniadania/

Zapisz się na studia

Wybierz formę rekrutacji. Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy możliwość pobrania dokumentów oraz rekrutacje elektroniczną.