Złota Księga Absolwentów

Lista osób wpisanych do Złotej Księgi Absolwentów podczas:

I Konferencji Klubu Absolwentów SDMO
5-6 października 2006 roku

1. Bednarek Urszula 1/06/G
2. Berendt Wiesław 18/06/G
3. Bobowski Władysław 55/06/G
4. Chechelska Violetta 19/06/G
5. Cieplińska Krystyna 20/06/G
6. Cyran Marek 54/06/G
7. Czyżowicz Zdzisław 62/06/G
8. Durczyńska Anna 21/06/G
9. Dyczkowski Zygmunt 59/06/G
10. Eichler Piotr 22/06/G
11. Frejowska Małgorzata 23/06/G
12. Gontarz Barbara 2/06/G
13. Grab Jan 24/06/G
14. Gromek Henryk 25/06/G
15. Iżycka-Kuś Joanna 26/06/G
16. Jamroży Ryszard 11/06/G
17. Kobiałka Krzysztof 27/06/G
18. Kolanko Halina 28/06/G
19. Korecka Jadwiga 29/06/G
20. Kosmowski Stanisław 57/06/G
21. Kowalczyk Marek 58/06/G
22. Krajka Andrzej 4/06/G
23. Kuśmirek Jolanta 30/06/G
24. Kwiatkowski Piotr 63/06/G
25. Łabuzińska Barbara 31/06/G
26. Marciniak-Helińska Katarzyna 32/06/G
27. Martin Adela 33/06/G
28. Martynek Alina 34/06/G
29. Mikołajów Renata 35/06/G
30. Misiewicz Anna 36/06/G
31 . Modrzejewska Ewa 61/06/G
32. Nowaczyk Zygmunt 38/06/G
33. Nowak Jolanta 39/06/G
34. Oleszkiewicz Mariola 40/06/G
35. Otręba Tomasz 41/06/G
36. Paciejewski Tomasz 15/06/G
37. Palka Mariusz 42/06/G
38. Pińkowska Anna 43/06/G
39. Piotrowski Cezary 6/06/G
40. Prawucka Ewa 44/06/G
41. Przybyła Andrzej 45/06/G
42. Raczkowski Tadeusz 7/06/G
43. Radowicz Grażyna Balbina 16/06/G
44. Roguszewska Iwona 8/06/G
45. Ryngwelski Andrzej 17/06/G
46. Sadrakuła Jacek 9/06/G
47. Sildatke Mirosław 56/06/G
48. Siekierski Andrzej 47/06/G
49. Sobocińska Bożena 48/06/G
50. Stachowska Krystyna 10/06/G
51. Szczerepa Wojciech 49/06/G
52 Wittenback Magdalena 50/06/G
53. Włodarczyk Danuta 51/06/G
54. Zajdlic Mariola 52/06/G
55. Zakaszewska Małgorzata 14/06/G
56. Żarkowska Grażyna 53/06/G

II Konferencji Klubu Absolwentów SDMO
18-19 października 2007 roku

57. Adułło Zuzanna 70/07/G
58. Banasiak Edyta 90/07/G
59. Chlebowski Sławomir 65/07/G
60. Gąsior Brygida 87/07/G
61. Godlewska Teresa 81/07/G
62. Janoś Piotr 80/07/G
63. Kopeć Iwona 83/07/G
64. Kostecki Bogdan 88/07/G
65. Kropaczewska Urszula 78/07/G
66. Krzepicka Jolanta 96/07/G
67. Leśniewicz – Drzazga Elwira 68/07/G
68. Ludolf Leokadia 91/07/G
69. Mackojć Agnieszka 77/07/G
70. Maćkowiak Jolanta 89/07/G
71. Penkala Katarzyna 79/07/G
72. Rogoża Małgorzata 72/07/G
73. Schulz – Tkacz Halina 71/07/G
74. Stefańczyk Halina 73/07/G
75. Szydłowski Tadeusz 82/07/G
76. Szymańska Anna 66/07/G
77. Szymańska Violetta 94/07/G
78. Szyszka Julita 85/07/G
79. Więcław Ireneusz 74/07/G
80. Zmyśna Marzena 67/07/G

III Konferencji Klubu Absolwentów SDMO
10-11 października 2008 roku

81. Bąk Izabela 98/08/G
82. Bobryk Elżbieta 99/08/G
83. Butkiewicz Katarzyna 100/08/G
84. Chojnacki Grzegorz 101/08/G
85. Cieszewski Damian 102/08/G
86. Dranikowska Aldona 103/08/G
87. Grygier Marcin 104/08/G
88. Jagiełłowicz Małgorzata 130/08/G
89. Kaca Iwona 106/08/G
90. Karszny Jacek 129/08/G
91. Knop Beata 107/08/G
92. Kowalski Sławomir 108/08/G
93. Kulwicki Jerzy 109/08/G
94. Łach Marzena 110/08/G
95. Łukasiewicz Piotr 111/08/G
96. Muzoł Małgorzata 112/08/G
97. Nalepka Jerzy 113/08/G
98. Niklewski Zygmunt 114/08/G
99. Nowicka Katarzyna 115/08/G
100. Nauszkiewicz Krzysztof 128/08/G
101. Palacz Jan 116/08/G
102. Palicka Dorota 117/08/G
103. Prabucki Janusz 118/08/G
104. Smarzyński Rafał 121/08/G
105. Stępnik Monika 122/08/G
106. Stuła Bogusława 124/08/G
107. Szafranowicz Barbara 125/08/G
108. Szczęśna Lidia 126/08/G
109. Szczygielska Wiesława 127/08/G

IV Konferencji Klubu Absolwentów SDMO
09-10 października 2009 roku

110. Bohn Halina 152/09/G
111. Buciak Iwona 131/09/G
112. Fischer Elżbieta 143/09/G
113. Fischer Piotr 160/09/G
114. Gieżyńska Grażyna 163/09/G
115. Goźdź Paweł 146/09/G
116. Gwizdek Sławomir 132/09/G
117. Jurek Monika 133/09/G
118. Kosińska – Graf Renata 135/09/G
119. Krawczyk Ewa 151/09/G
120. Kubacka Aldona 144/09/G
121. Kujawa Jolanta 134/09/G
122. Kulpińska Grażyna 145/09/G
123. Ławniczak Bożena 161/09/G
124. Majdak Beata 136/09/G
125. Mejer Halina 156/09/G
126. Mowlik Małgorzata 150/09/G
127. Najmowicz Anatol 153/09/G
128. Ortarzewski Krzysztof 157/09/G
129. Pietrzak Jadwiga 158/09/G
130. Potoniec Mirosław 138/09/G
131. Preuss Ryszard 139/09/G
132. Rychert Małgorzata 140/09/G
133. Sołtysiak Iwona 137/09/G
134. Stręk Tadeusz 159/09/G
135. Urbańćzyk Ewa 141/09/G
136. Wiecka Małgorzata 155/09/G
137. Witowski Andrzej 142/09/G
138. Wojtylak Maria 162/09/G
139. Zacholska Elżbieta 147/09/G
140. Zgud Sławomir 149/09/G
141. Zygaj Ryszard 148/09/G
142. Zygarlicka Maria 154/09/G

V Konferencji Klubu Absolwentów SDMO
8-9 października 2010 roku

143. Bogdańska Joanna 164/10/G
144. Dakowska Teresa 165/10/G
145. Hutyra Izabela 166/10/G
146. Janicka Ewa 167/10/G
147. Kulczewska Maria 168/10/G
148. Kurzawa Jerzy 169/10/G
149. Lewandowska Beata 170/10/G
150. Lipowczyk Iwona 171/10/G
151. Malinowska Ewa 175/10/G
152. Ryśkiewicz Beata 172/10/G
153. Ślusarek Emilia 173/10/G
154. Żeglarska Honorata 174/10/G

VI Konferencji Klubu Absolwentów SDMO
3 – 4 czerwca 2011

155. Adamczyk Kazimierz 185/11/G
156. Barć Mirosław 176/11/G
157. Bogusławska Anna 177/11/G
158. Kołuda Beata 179/11/G
159. Misztal Anna 187/11/G
160. Rejmer Beata 190/11/G
161. Rogoża Ewa 184/11/G
162. Sadrakuła Krzysztof 191/11/G
163. Sawicka Anna 183/11/G
164. Sławik Teresa 181/11/G
165. Sokolińska Ewa 189/11/G
166. Wierzbicka Kromkiewicz Olga 188/11/G
167. Wojtas Janusz 186/11/G
168. Ziemecka Elżbieta 182/11/G

VII Konferencji Klubu Absolwentów SDMO
28-29 września 2012r.

169. Chalasz Bernard 193/12/G
170. Dominikowska Anna 194/12/G
171. Gałan Piotr 202/12/G
172. Kubacka Jolanta 195/12/G
173. Kuberacki Andrzej 196/12/G
174. Kunicka Agnieszka 197/12/G
175. Kaszuba Krzysztof 201/12/G
176. Rożnowska Aldona 198/12/G
177. Kozikowski Arkadiusz 199/12/G
178. Wysocki Mariusz 200/12/G

VIII Konferencji Klubu Absolwentów SDMO
10-11.05.2013

179. Chojecka-Stępniewska Jolanta 203/12/G
180. Kmieć Alina 204/13/G
181. Maćkowiak Hanna 205/13/G
182. Nowak Maria 206/13/G
183. Nowakowska Aleksandra 214/13/G
184. Plich-Patora Wioletta 207/13/G
185. Płocka Iwona 208/13/G
186. Rogala Krzysztof 213/13/G
187. Roguska Halina 211/13/G
188. Sokolińska Ewa 215/13/G
189. Struszczyk Renata 212/13/G
190. Szprywa Andrzej 209/13/G
191. Wilk-Lemańska Izabela 210/13/G

 

 

x

Polub SDMO na Facebooku

i zdobywaj najświeższe informacje z Naszego fanpage.