Zarządzanie Oświatą

2 SEMESTRY

• Rekrutacja otwarta

O kierunku

Studia podyplomowe „Organizacja i zarządzanie oświatą” przygotowują do pracy w administracji placówek oświatowych, takich jak szkoły czy przedszkola. Celem naszych studiów jest zdobycie wiedzy i umiejętności z zakresu:

• prawa oświatowego
  • zarządzania zasobami ludzkimi
  • finansów oświaty
  • marketingu oświaty
  • ewaluacji oświaty

TRYB STUDIÓW: ONLINE

Zajęcia ONLINE na platformie TEAMS.

ILOŚĆ SEMESTRÓW: 2

Dwa semestry, zajęcia raz w miesiącu.

Wybierz studia podyplomowe z zarządzania oświatą w SDMO i zdobądź niezbędne kompetencje

Studia „Organizacja i zarządzanie oświatą” są adresowane do osób, które mają wykształcenie wyższe. Mogą to być osoby pracujące w administracji oświatowej, nauczyciele, dyrektorzy szkół i przedszkoli, a także osoby planujące karierę w branży.

Bogaty i praktyczny program studiów przygotowujących do zarządzania w oświacie? Tylko w SDMO.

Program studiów obejmuje następujące przedmioty:

• Prawo oświatowe
  • Zarządzanie zasobami ludzkimi w oświacie
  • Finanse oświaty
  • Marketing oświaty
  • Ewaluacja oświaty
  • Zarządzanie placówką oświatową

Program studiów podyplomowych przygotowany jest przez doświadczonych wykładowców, którzy posiadają lata praktyki w zarządzaniu i administrowaniu placówkami oświatowymi. Nasze zajęcia nie ograniczają się wyłącznie do teorii – przekazujemy wiedzę w oparciu o rzeczowe case studies, pozwalając doświadczyć naszym Studentom namiastkę prawdziwych wyzwań, które pojawią się podczas sprawowania funkcji menadżera w placówce oświatowej.

Studia trwają dwa semestry i realizowane są w systemie zaocznym.

Zajęcia prowadzone są w systemie weekendowym. Zjazdy odbywają się średnio co 4 tygodnie. Na miesiąc przed rozpoczęciem roku akademickiego otrzymasz szczegółowy rozkład zajęć.

Warunkiem przyjęcia na studia jest posiadanie wykształcenia wyższego.

Koszt studiów wynosi 3600zł. Możliwe rozłożenie płatności na 2, 6, 10 lub 12 rat.

Po ukończeniu studiów absolwenci otrzymują dyplom ukończenia studiów podyplomowych w zakresie „Organizacja i zarządzanie oświatą”.

Terminarz znajduje się pod tym linkiem.

Liczba semestrów: 2

Liczba zjazdów: 11

Liczba miesięcy nauki: 11

STUDIA PODYPLOMOWE

w miesięcznych 10 ratach

Zarządzanie w oświacie – dla nauczycieli, menadżerów i nie tylko.

Absolwenci studiów mogą podjąć pracę w administracji oświatowej, w placówkach oświatowych, a także w prywatnych firmach świadczących usługi oświatowe. Nasi Słuchacze otrzymują kompleksową i niezbędną wiedzę pozwalającą na podniesienie ich kwalifikacji zawodowych z zakresu zarządzania oświatą, co pozwala na wysoką konkurencyjność na rynku pracy.

Wybierając studia podyplomowe w Studium Doskonalenia Menedżerów Oświaty masz pewność, że trafiasz pod skrzydła doświadczonych wykładowców. Zaufały nam setki Absolwentów, którzy osiągają sukcesy na zawodowym polu oświaty. Możesz do nich dołączyć ucząc się od najlepszych. Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pomocą formularza kontaktowego.

Bądź na bieżąco z ofertą SDMO – zapisz się do naszego newslettera.