Aktualności Klubu Absolwenta

KONFERENCJA ODWOŁANA!!!

PRZEPRASZAMY

Drodzy Absolwenci!

Zmieniamy formułę naszych spotkań!

IX KONFERENCJA KLUBU ABSOLWENTA

odbędzie się 21-22 września br.

NA KASZUBACH!

W uroczym, pełnym zieleni, położonym przy brzegu jeziora Charzykowskiego ośrodku MIKOMANIA
w Funce (8 km od Chojnic).W samym sercu Borów Tucholskich będziemy dyskutować na interesujące
nas tematy, będzie też okazja do wzajemnej integracji (a czas do zbierania grzybów…).

TEMAT:

” Wdrażanie do zmian w oświacie 2016-2020″

A oto informacje organizacyjne:

1. Dla kogo impreza? Dla naszych Absolwentów a także dla ich Przyjaciół i Rodzin
  2. Kiedy? 21-22 września 2016 r.
  3. Gdzie? W Funce, maleńkiej miejscowości na Kaszubach, ukrytej w Puszczy Tucholskiej między Chojnicami, Charzykowami (kolebka polskiego żeglarstwa!)
    a Swornymigaciami.
  4. Jaki dojazd? Koleją do Chojnic i dalej autobusem sprzed dworca PKP w kierunku „Swornegacie” (ok. 10 km). Samochodem – autostradą A-1 do Świecia i dalej
    na Tucholę i Chojnice. W Chojnicach na Charzykowy i Swornegacie (Świecie- Funka ok. 70 km).
  5. Jaki program zjazdu? (orientacyjny)

20.09.2016 r. wtorek  przyjazd do Funki (nocleg 75 zł w pokojach 1-osobowych, 50 zł w pokojach 2-osobowych oraz kolacja 15 zł)

21.09.2016 r. środa

10.00-16.00

– najnowsze informacje o projektowanych zmianach w oświacie
(prosto z MEN i z parlamentu)

-informacje, interpretacje prawne oraz konsultacje indywidualne

-spotkania z najciekawszymi i najbardziej lubianymi wykładowcami SDMO; prof. Henrykiem Mrukiem i prof. Gabrielem Łasińskim

-konsultacje z mgr. Sebastianem Patrzkiem, wykładowcą metodyki zarządzania placówką oświatową

16.00-19.00

wycieczka w las lub  stateczkiem po Jezierze Charzykowskim ( do wyboru)

19.00-…? impreza integracyjna

22.09.2016 r. czwartek

10.00-15.00

Dyskusje panelowe, informacje, indywidualne konsultacje

Jaka opłata za udział w Konferencji?:

1.Wersja dla członków Klubu Absolwentów- 250 zł

Obejmuje:

• udział w szkoleniu
  • materiały szkoleniowe
  • udział w wieczornej imprezie integracyjnej
  • dwa śniadania, dwa obiady (środa –czwartek)
  • serwis kawowy
  • nocleg (środa-czwartek)

2.Dla absolwentów SDMO nie będących członkami Klubu Absolwentów- 290 zł

• świadczenia jak wyżej

3.Dla osób nie będących absolwentami SDMO- 320 zł

• świadczenia jak wyżej

UWAGA:

Zakwaterowanie w pokojach 1-2-3 osobowych. Zainteresowani noclegiem w przeddzień konferencji (20-21.09.br.)( lub wcześniej, jeśli ktoś będzie chciał zrobić sobie pobyt rekreacyjny…) powinny zgłaszać rezerwację (tą wcześniejszą) w recepcji
OW Mikomania :

Tel/fax 52 398 80 07

Kom. +48 690 03 04 05 lub +48 666 339 112

e-mail: biuro@miko-tur.pl

www.mikomania.pl

Wystawiamy fakturę :
„ Za szkolenie wdrażające do zmian w oświacie w latach 2016-2020”.

UWAGA:

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM ZAJAZDU UJAWNIMY DO 31 SIERPNIA BR. jesteśmy w trakcie uzgodnień i negocjacji z gośćmi, których zamierzamy zaprosić.

OBIECUJEMY, ŻE BĘDZIE TO BARDZO ATRAKCYJNE I WARTOŚCIOWE SPOTKANIE– jeszcze bardziej niż poprzednie Konferencje Klubu Absolwenta !

Jak się zgłosić na Konferencję?

Wysyłając formularz rekrutacyjny dostępny na naszej stronie Internetowej :

Telefonicznie lub faxem 61-425-53-13

Koleżanki i Koledzy!

Oto 5 powodów dla których warto wziąć udział
w IX Konferencji Klubu Absolwentów SDMO:

• Dowiesz się co zmieniło się i co jeszcze ma się zmienić w oświacie, (zwłaszcza po zapowiedzianym na 27 czerwca br. ogłoszeniu przez Panią Minister kierunków zmian w oświacie!).
  • Spotkasz się ponownie z najwyżej ocenionymi przez naszych słuchaczy wykładowcami SDMO
  • Będziesz mieć okazję do indywidualnej konsultacji Twoich problemów z zakresu kierowania szkołą i prawa oświatowego.
  • Będziesz uczestniczyć w naturalnej wymianie doświadczeń z Koleżankami i Kolegami placówek edukacyjnych z całego kraju
    (taką okazję stwarza tylko SDMO!)
  • Zrelaksujesz się w miłym towarzystwie i w uroczej scenerii Borów Tucholskich i Jeziora Charzykowskiego.

Koleżanki i Koledzy!

Wszyscy się wciąż spieszymy, wciąż deficyt czasu. Zachęcam jednak, aby mimo tego tak zorganizować swoje obowiązki by przeznaczyć te dwa (trzy?) dni na doinformowanie się
w zakresie najpilniejszych działań kierowniczych (kto nie ma informacji-przegrywa!). No i trochę odpocząć, wyrwać się z monotonii codziennego środowiska – to też potrzebne!

Zapraszam

Z nauczycielskim pozdrowieniem